Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłamca ::///
Autor Wiadomość
minecraftoski Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Kłamca ::///
Jezu zespawnowal 1 gianta i juz kazdy sie rzuca sie kazdy i 10 blaze i juz event maly szkoda mi dzieci ktor ego wyzywaja
11-12-2013 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BullerJedrzej Offline
GlobalMod

Liczba postów: 441
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 107 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Kłamca ::///
???
11-13-2013 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hubi900 Offline
Pogromca Cheaterów .

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2013
Post: #13
RE: Kłamca ::///
fajnie kłamieesz nie ufaj mu kicka mi dał i na konto wbiłł!!!
Straciłem 4exy Wszytkie amulety i 3 pary demo setu..

W tej Akcji brali udział też krasnolud555 i IX_General.
Prosze o zbanowanie ich.
jasne,,, takie ściemy to se możesz lamo.
fajnie kopiujesz wiadomości i gz za multikonto na forum
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2013 13:56 przez Hubi900.)
11-13-2013 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Paqwe70 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: Kłamca ::///
Buller pomocy ! Ktos wbil mi na konto stracilem obydwa konta ninja078 do sprawdzanie graczy konto i Paqwe70 ktos na paqwe gra caly dzien!!!
Pozatym nie zrobilem multikonta, tylko powiedzilem kolega zeby napisali to co uwazaja..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2013 15:02 przez Paqwe70.)
11-13-2013 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karib917 Offline
Policja s1

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Kłamca ::///
Zobaczcie co zrobił na s1 spawnowal enderdragony blazy i inne free sie pali paqwe zlamas wszytko niszczy !!!! zbanowal mnie bo tepal sie itd to co command bo command to paqwe70 zbanujcie go !!!! i odbanujcie wszytkie konto które zbanował vicom64 mike_779 i ja policjant karib !!! i tam z 20 osób -.- lecz się paqwe...
11-13-2013 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BullerJedrzej Offline
GlobalMod

Liczba postów: 441
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 107 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
Bug RE: Kłamca ::///
Ludzie piszcie o co chodzi Angry
A potem ja z moją adminstracją z s1 o tym pogadamy
11-13-2013 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hubi900 Offline
Pogromca Cheaterów .

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2013
Post: #17
RE: Kłamca ::///
Buller serio ?

Stary całe Free się pali..
On kicka graczy a potem wbija na ich konta bo jest Sesja Logowania [Wbija tylko na te osoby króre mają takiego samego neta jak ona]
Pozatym zbanował niewinnych Graczy jak np: _Pan_Kill_ za nic,,

mike_779
vicom64
karib
i mi na konto wbił i okradł mnie z exów i amuletów.....!!!!
zrób coś z tym..
Weź przeczytaj se Skype Kariba CO DO CB NAPISAŁ!!!

I jak najszybciej go odbanuj !![ich]

i pozatym Zbanuj także zjawa24 ponieważ działa z Paqwe70 / command i wbijają na cudze konta i je okradają

:::Big GrinD

SZYBKO!!!!!!!!

I pozatym fajnie kłamiesz ......
Paqwe70
Takie ściemy twoja stara uwierzy może,,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2013 19:15 przez Hubi900.)
11-13-2013 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Paqwe70 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: Kłamca ::///
hhahahah, zla mi was dzieci.. wbiilisciemi wczoraj na konto z sesja logowania i banowaliscie graczy.. kolega ktory byl dostepny na serwerze mowil mi ze na free wy na moim koncie zespawnowlisie te blazy i dragony.. i piszecie ze to ja?? caly czas probowalem wbic ale nie moglem bo osoba juz gra na serwerze.. zal mi cie hubi sam mi screeny wysylales tych osob jak maja nodusa sprint w miejscu, a teraz mowisz ze sa niewinni? wez sie schowaj dzieciaku ..
11-14-2013 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karib917 Offline
Policja s1

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Kłamca ::///
Paqwe70 czyli command jak zawsze ściemniasz... to ty weszłeś na serwa i banowałeś za nic respiłeś wszytko potem ktoś inny wszedł i powiedział że go zbanowałeś za nic i cię zbanował i bardzo dobrze mogę wymienić wszytko co zrobiłeś i wymienie...
1.Paqwe70 to command a pamiętamy oszusta commanda teleportował się do ludzi na /vanish wyłanczał i zabijał i dalej to robi na paqwe70!!!
2.Uciekasz z pvp rozłanczasz się albo uciekasz na /fly...
3.założyłeś to konto tylko żeby wchodzić na inne konto i okradać tłumacze- Gdy ktoś ma ten sam internet np. aston i aston paqwe70 kicka gracza i może wejść na jego konto!! okradał tak konta...
4.ten niby minecraftofski to krasnolud555 ściemnia oczywiście paqwe70 specjalnie robi strasznie dużo mobów gdy gracze giną bo nie mają jak uciec podlatuje na /god i zbiera itemki widziałem prawie to wszytko... Buller Wszytko na skype ci napisałem!
5.Ja żadnych kont nie robiłem i dobrze o tym wiesz znowu próbujesz bullera okłamać i wszytko rozwalać.
6.Twoje podanie to jedna wielka ściema
7.Banowałeś graczy za nic bo ci pisali żebyś się ogarnął
8.Ja ci dałem kicka dlatego że Wszytko widziałem i że napisze bullerowi bo znowu ci odwala a ty mi bana chciałbym wam pokazać rozmowe ale od razu bana za to że odkryłem co robi paqwe70 (command)...
9.Buller on już dostał bana bo gdy wszytkich banował ktoś mu wszedł na konto widziałem jak zniknął coś go wyrzuciło pojawił się i znowu zniknął nw co się stało myślałem że znowu poszedł respić moby ale ktos robił spam że wbił mu na konto i go zbanował i bardzo dobrze Smile
10.Bullerowi na skype tak ściemniasz że nie da się tego ująć BULLER nie odbanuj go zanić świecie!!!
11.Jak pisałem paqwe70 (command) mnie zbanował za nic! odbanujcie mnie szybko ;P

Podsumowanie.
Nie chce obrażać administracji ale trochę bardziej trzeba było na niego uważać, to dziecko które ma coś z głową nigdy nie powinno zostać policjantem wiedziałem że paqwe70 to command dlatego go śledziłem jak wszytko odkryłem dostałem bana...
Prosze administracje żeby ten gracz nigdy nie został policjantem ani został odbanowany odbanujcie mnie ja dobrze się spisywałem odkryłem co robi paqwe70 i mu odwaliło.Kłamsta paqwe70 (command) to wielki kłamca i (szczerze) rozpieszczony bachor co myśli że wszytko mu można...
To na tyle proszę o odbanowanie i już wszytko napisałem. Wink


Karib917
11-14-2013 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hubi900 Offline
Pogromca Cheaterów .

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2013
Post: #20
RE: Kłamca ::///
LOL Buller zrób coś z tym bo... będzie do dupy ::Smile
11-14-2013 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS