Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupilem unbana lecz go niedostalem
Autor Wiadomość
misiekTV Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Kupilem unbana lecz go niedostalem
Witam kupiłem unbana na koncie PROmisiek na serwerze s1craftboard lecz przy wysyłaniu sms popełniłem malutki blad a mianowicie niepotrzebnie nacisnalą spacje. Konto nie zostalo odbanowane a mimo wszystko powinno. Proszę o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu czyli odbanowanie mojej postaci ponieważ wydałem ok 25 zł. Jeżeli administrator policjant czy moderator uzna to za błachostkę lub oszustwo to się grubo myli gdyż podlega to każe i jest przewidziane w kodeksie karnym. Proszę o szybki unban lub kontakt ze mną na skypie pod nazwą misiektv007.\
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2013 22:22 przez misiekTV.)
12-12-2013 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
NightBoys Offline
Policjant S3.

Liczba postów: 53
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 7 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Kupilem unbana lecz go niedostalem
Witam,nie wiem jak mogłeś się pomylić w takich rzeczach,ale mniejsza z tym.Skoro się pomyliłeś z treścią wiadomości to raczej craftboard za to kasy też nie wziął,tak mi się wydaje ale na 100% nie jestem pewny.Druga sprawa jest taka że nie powinieneś straszyć administracji,ponieważ to ci nic nie da.Lecz moja wypowiedź tutaj nie dużo zdziała,poczekajmy na admina niech on się wypowie.
Oceny: amektubył (+1)
12-12-2013 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
misiekTV Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Kupilem unbana lecz go niedostalem
(12-12-2013 22:34)NightBoys napisał(a):  Witam,nie wiem jak mogłeś się pomylić w takich rzeczach,ale mniejsza z tym.Skoro się pomyliłeś z treścią wiadomości to raczej craftboard za to kasy też nie wziął,tak mi się wydaje ale na 100% nie jestem pewny.Druga sprawa jest taka że nie powinieneś straszyć administracji,ponieważ to ci nic nie da.Lecz moja wypowiedź tutaj nie dużo zdziała,poczekajmy na admina niech on się wypowie.

Sluchaj kase mi zzarlo a nie powinno za to wiec prosze o ubana

Nikogo nie straszne Big Grin tylko informuje ale niewarzne kase mi zabralo a niepowinno wiec prosze o unbana
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2013 22:42 przez misiekTV.)
12-12-2013 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS