Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na policjanta Bareek
Autor Wiadomość
kacperadamczyk Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie na policjanta Bareek
Czy posiadasz VIP:Nie posiadam
Twój nick:Bareek
Twoje imię:Kacper
Twój wiek:W styczniu 15 lat
Jak długo grasz w Minecrafta? : 3 lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Po 1-5 godzin dziennie
Jak długo grasz na naszych serwerach? : 5 miesięcy
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Tyle ile trzeba
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Zamianę miedzy graczami
sam ostatnio zostałem oszukany Smile miała być moja prot IV diax zbroja za włócznie ,otrzymałem zwykły patyk Sad
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Lubię pomagać
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Myśle że podstawowe
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Moderator
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Skype i mikrofon Ale TS się pojawi za niedługo
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Chciałbym wprowadzić rygor ale i dobrą zabawę a narazie mogę być na okres próbny Smile Pozdrawiam , Kacper
12-14-2013 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tiburas Offline
Mądry?!

Liczba postów: 30
Dołączył: Nov 2013
Post: #2
RE: Podanie na policjanta Bareek
1.W pytaniu "Twój wiek:" masz wpisać obecy wiek, a nie jaki masz za 2 miesiace...
2."Jak długo grasz ogólnie na serwerach?" może nie zrozumiałes tego pytania, chodzi o to ile juz czasu grasz na serwerach multiplayer a nie ile dziennie czasu na nich spędzasz...
3."Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy]" widzisz co pisze na końcu? [wypisz pluginy] twoja odp to "Myśle że podstawowe"...
4.Za "zostałem oszukany miała być moja prot IV diax zbroja za włócznie, otrzymałem zwykły patyk" jak byś nie widzial to za to nie ma bana/kary czy czegoś innego to jest umowa miedzy graczami. Najlepiej poprosić kogoś z administracji żeby za pomocą /invsee przełożył itemy.
5. Moim zdaniem skłamałes w pytaniu "Twój wiek:"[...]
Kilku pytań nie zrozumiałeś. Jestem na NIE Pozdrawiam Tiburas[s6.policja] Smile
12-14-2013 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperadamczyk Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Podanie na policjanta Bareek
Sprostowanie Smile
:
1.Twój wiek :Lat 14 mam
2.Jak długo grasz ogólnie na serwerach : półtorej roku
3.Pluginy :Warpz0r ,Creative gates ,BookWorm, iConomy ,iChat no i oczywiście factions
4. Świadkiem byłą didi725 , bo ją o to poprosiłem ,przedmioty odzyskalem więc niemyśl sobie ze jestem aż tak głupi Sad
5 . Dlaczego bym miał kłamać . Jestem raczej ogarniety bo myśle ze gdybym mial 10 lat to bym był uciązliwy i bym oszukiwal jak gościu z podpunktu nr.4 Więc mnie nie osądzaj jak mnie nieznasz A jak mi niewieżysz to zapraszam na teamspeak i zdecydujesz po głosie Smile
6 . P.S Policja o tym nie decyduje (bez obrazy)
7.Tiburas czekam na riposte xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-14-2013 17:51 przez kacperadamczyk.)
12-14-2013 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Podanie na policjanta Bareek
Zdecydowane nie. Nie jesteś gotów, aby zostać Policjantem.
Oceny: prokokx (+1)
12-14-2013 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperadamczyk Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Podanie na policjanta Bareek
Szkoda , pozdrawiam
12-14-2013 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #6
RE: Podanie na policjanta Bareek
(12-14-2013 15:54)Tiburas napisał(a):  1.W pytaniu "Twój wiek:" masz wpisać obecy wiek, a nie jaki masz za 2 miesiace...
2."Jak długo grasz ogólnie na serwerach?" może nie zrozumiałes tego pytania, chodzi o to ile juz czasu grasz na serwerach multiplayer a nie ile dziennie czasu na nich spędzasz...
3."Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy]" widzisz co pisze na końcu? [wypisz pluginy] twoja odp to "Myśle że podstawowe"...
4.Za "zostałem oszukany miała być moja prot IV diax zbroja za włócznie, otrzymałem zwykły patyk" jak byś nie widzial to za to nie ma bana/kary czy czegoś innego to jest umowa miedzy graczami. Najlepiej poprosić kogoś z administracji żeby za pomocą /invsee przełożył itemy.
5. Moim zdaniem skłamałes w pytaniu "Twój wiek:"[...]
Kilku pytań nie zrozumiałeś. Jestem na NIE Pozdrawiam Tiburas[s6.policja] Smile

Tak go Tu krytykujesz, czepiasz się szczegółów a sam straciłeś policje i masz degre z Tego co mi wiadomo, tak się wybieliłeś w swoim podaniu i napisałeś ile to byś robił a guzik robisz, s6, jest na mojej głowie i didi725, która dużo siedzi. Ja w podaniu też napisałem podstawowe komendy/pluginy (jak wolisz) i nie widzę w tym problemu, lepiej napisać prawdę niż skłamać tak ja Ty, wiem, że nie masz 16 lat i grałeś pod nickiem KKiker coś takiego i oszust z Cb, ciesze się, że nie musze z Tobą już współpracować. Do podania odniosę się na nie, choćby dlatego, że widzę jak się zachowujesz na serwerze kacper, ale spoko jesteś i nic do Cb nie mam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-14-2013 21:27 przez Pein.)
12-14-2013 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
PanMine123 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 93
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Podanie na policjanta Bareek
stanowczo jestem na Nie
12-14-2013 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tiburas Offline
Mądry?!

Liczba postów: 30
Dołączył: Nov 2013
Post: #8
RE: Podanie na policjanta Bareek
Pein po 1. NIE MAM DEGRY... 2. didi725 pyutała sięmnie co to jest nodus ostatnio[...] 3. Nie zna żadnych pluginów 4.Na serwie robię wszystko właściwie i jestem codziennie, tylko dzisiaj mnie nie będzie ;(.
I to że gralem pod nickiem KiKerr to możesz sobie tak gadac mamy takie same ip ponieważ KiKerr to mój brat. Mogę to udowodnić.
To że jestem oszustem? nie wiem o co tu chodzi.
i na podaniu nie wywyższałem się jak byś chciał wiedzieć.
Didi725 nie ogarnia, każdą sprawę jaką miała to siępyta mnie[...] pozdro. Jak dostala policje to pytala sie czy mamy /gm, /tp, i jakie inne komendy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-15-2013 12:17 przez Tiburas.)
12-15-2013 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperadamczyk Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Podanie na policjanta Bareek
Teraz pociskasz Didi ! nie rozumiem cie typie . Może jest pierwszy raz policją na jakim kolwiek serwerze i nie wie co moze miec Smile
12-15-2013 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
didi725 Offline
Świeżak

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Podanie na policjanta Bareek
Tiburas, nie rozumiesz ,że pierwszy raz jestem policjantką? Nie twierdzę ,że dostane się na dłuższy czas.Może czegoś nie wiedziałam i co w tym za problem? Wcześniej policja miała gm więc może nie wiedziałam tak? O nodusa się nie pytałam bo wiem co to jest a ty zmyślać nie musisz.Wiem że jesteś Kikerrem Smile Rozdawałeś rzeczy graczą z gm a na mnie mówisz ,że czegoś nie wiedziałam Smile Jak napisał Pein z ciebie zwykły oszust i tyle Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-17-2013 15:56 przez didi725.)
12-15-2013 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS