Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINI I BUGI s 3
Autor Wiadomość
Przybysz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Exclamation ADMINI I BUGI s 3
Witam . Na serverze 3 skyblock bugów i złych informacji jest MULTUM.
Np 1.w kopalni pisze że za 32 kwarcu dostaniemy 100 $ w rzeczywistości dostajemy 25$
2 Jak teleportujemy się na warp free w dziurze
vipy robią pułapki ( w środku dziury nie ma cuba gratuluje ) gdy czytamy na tabliczce że można bezpiecznie skakać bo na dole jest woda nagle skaczemy i tracimy enchantowane diamentowe eq
Sprawa adminów. Większość adminów po prostu nie odpisuje (kończy się na "tak?") miałem tak z 10 razy .

To pewnie garstka problemów .Szczerze gdyby nie pare miłych graczów już dawno przestał bym grać na tym serverze
Mam nadzieje że naprawicie bugi i liczę na większe zaangażowanie adminów.
12-21-2013 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Karolina14 Offline
Banned

Liczba postów: 12
Dołączył: Feb 2013
Post: #2
RE: ADMINI I BUGI s 3
Staramy się jak możemy żeby na serwerze było jak najlepiej, ale nie da się na raz upilnować wszystkich graczy. To, że któryś z Adminów nie odpisuje to oznacza, że ma inną sprawę do rozpatrzenia. Na pewno nie byłeś jedyny który w tej chwili potrzebował pomocy. Admini najczęściej mają Spam Wink
Dzięki za zgłoszenie!
12-21-2013 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Przybysz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: ADMINI I BUGI s 3
Przez te niedopracowanie na warp free stracilem diamentowe eq z enchantem i miecz z enchantem . Vipem który to wykorzystał jest rumia555 czy jakoś tak . nik na serverze : przybyszowski ...

ps czemu jak coś napisze na chacie zawsze mi wyskakuje jakas informacja od serva ? ;_;
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-21-2013 22:58 przez Przybysz.)
Oceny: Karolina14 (+1)
12-21-2013 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nyelia Offline
Polonistka
***

Liczba postów: 667
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 116 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: ADMINI I BUGI s 3
z kwarcem to nie wiem o co chodzi, bo jest wszystko w porządku. + wszędzie jest cuboid, więc... chyba że chodzi ci o sytuację, która miała miejsce z ponad 2 tygodnie temu, gdzie większość graczy, którzy się tepali na free, stracili swoje itemy. no to sory, nawet jak pisałam "NIE TEPAĆ SIĘ NA FREE", to i tak wchodzili. nie będę nikomu oddawać itemów za głupotę.
i to nie jest sprawa adminów, bo to zawsze oni są wszystkiemu winni! no przecież... nic mi o tym nie było wiadomo, potem to naprawiłam, to chyba dobrze, nie? jakbyś nie wiedział, powinieneś dużo mi zawdzięczać. więc mi tu się nie bulwersuj, nie oddam ci itemów, BO ZA TO NIE ODPOWIADAMY. nie nazywaj tego bugiem, po prostu lekka pomyłka z kogoś tam strony. naprawione? naprawione. lepiej się ciesz. itemy możesz pożyczyć od tych swoich kolegów.
dziękuję.

[Obrazek: luRYace.png] http://ask.fm/szatanwminecraft
12-21-2013 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Przybysz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: ADMINI I BUGI s 3
Co do kwarcu chodziło mi o trzecią tabliczkę pod jak zarabiać w kopalni ... Gram na tym serverze od środy a nie od 2 tygodni .
+ wiem, źle to nazwałem to nie był bug tylko trap .Gość z vipem podleciał na sam środek tunelu i go zatkał szkłem . Zatkał go w takim miejscu gdzie spokojnie można było zginąć od uderzenia o ziemie i czaił sie na itemki z ofiar ponieważ podczas huntowania noobów przy
granicy no-pvp skończyło mi się jedzenie szybko wruciłem się na skyblocka i wziełem jedzenie wpisałem warp free i skoczyłem do dziury
i całe enchantowane diamentowe eq poszło w pizdu wraz z enchantowanym diamentowym mieczem. miecz nazwał się furia enchant : fire aspect 1 i coś tam . WY ODPOWIADACIE ZA MAPE i pomaganie graczom w takich sprawach JEST SPRAWĄ ADMINA. Admin powinien o tym wiedzieć . Do tego co ja ci zawdzięczam straciłem godzine na użeranie się z tobą.+ " tych swoich kolegów" ci moi koledzy to mili gracze którzy pomogli mi na starcie
mówiąc co gdzie jest i ofiarując pomoc (w porównaniu do admina ) i ja chce się im odwdzięczyć więc daruj sobie takie chamskie teksty. .Jeśli tego nie zrozumiesz to postaram się o zwrócenie uwagi na ten temat innych adminów.
Napisałem wszystko co wiałem na sumieniu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-22-2013 00:06 przez Przybysz.)
12-22-2013 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Nyelia Offline
Polonistka
***

Liczba postów: 667
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 116 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: ADMINI I BUGI s 3
napisałam, że dowiedziałam się o tym i to naprawiłam, tak? to nie jest moja wina, że wcześniej coś tam było, blablabla. nie zawsze musi być kolorowo...

[Obrazek: luRYace.png] http://ask.fm/szatanwminecraft
12-22-2013 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Przybysz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: ADMINI I BUGI s 3
ja po prostu chce odzyskać itemy.
12-22-2013 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Przybysz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: ADMINI I BUGI s 3
pytam się 20 raz czy moge odzyskać itemki które straciłem przez to .
12-23-2013 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: ADMINI I BUGI s 3
Nyelia już Ci odpowiedziala - nie możesz.
Co do kwarcu to cena 100$ była czasowa i była to świąteczna promocja, obecnie powróciła normalna cena.

Zamykam.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
12-24-2013 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS