Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Policja] Wasiu_RPK
Autor Wiadomość
Wasiu_RPK Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Policja] Wasiu_RPK
Czy posiadasz VIP: Niestety nie posiadam i nie sądzę, aby był mi potrzebny w pełnieniu tej funkcji.
Twój nick: Wasiu_RPK
Twoje imię: Robert
Twój wiek: 15
Jak długo grasz w Minecrafta?: Będzie już jakiś spory czas. Zaczynało się wiadomo, na singlu. Nie pamiętam nawet na której wersji zacząłem grać, ale była to na pewno jedna z pierwszych. Zwyczajnie z biegiem czasu przestaje się to liczyć i traci się orientację, ile to się już gra.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach?: Z czasem na singla przesiadło się na serwery, też długo.
Jak długo grasz na naszych serwerach?: Będzie z tydzień, ale zdążyłem się zorientować po wszystkich ważniejszych miejscach.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera: Nie będę tutaj kitował, że będę siedział po dziesięć godzin na serwerze, jak piszą niektórzy. Wiadomo, są święta, więc mogę parę godzin poświęcić na serwer. W miarę swoich możliwości oferuję moją aktywność Smile
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze?: Przede wszystkim chciałbym uniknąć konfrontacji na linii administrator(czy moderator/policjant) - gracz. Zwykle trzeba się mocno doprosić, aby w czymś ktoś nam pomógł. Jestem w stanie zaoferować swoją pomoc zarówno w grze, jak i na komunikatorach głosowych(TS, Skype). Na pewno moja osoba bardzo się przyda serwerowi i mogę zarzec się już teraz.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany?: Uważam, że z tej całej minecraftowej masy musi się znaleźć ktoś z głową na karku i kto potrafi logicznie myśleć, tą osobą jestem ja. Nie oszukujmy się, ale większość społeczności Minecraft są to dzieci w przedziale wiekowym ok. 10-11 lat. Myślę, że z każdym potrafię się porozumieć i jestem dosyć odpowiedzialny za swoje czyny. Na pewno będę mocnym atutem dla ekipy tego serwera. Mój aspekt jest taki, że potrzeba kogoś takiego, który umówmy się, potrafi wziąć coś na swoje barki.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy]: To znaczy, które pluginy są mi znajome, tak to rozumiem:
- WorldEdit
- Job
- iConomy
- LWC
- Essentials
- Jail
- chyba VIP
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi]: Taaa, w pamięci mam jeden serwer, na którym bardzo długi czas przechodziłem po szczeblach do stanowiska bodajże głównego administratora(lub zwykłego) już nie jestem pewien.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype: Wszystko to posiadam.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Wielu jest takich, co wiele obiecują. Myślę, że wszystko co napisałem wyżej w podaniu przedstawia moje zalety, a wady są oczywiście do wyeliminowania, wszystko możemy sobie bez problemu omówić, prawda. Jestem otwarty na ten serwer.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-22-2013 17:41 przez Wasiu_RPK.)
12-22-2013 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [Policja] Wasiu_RPK
Proszę o skontaktowanie się ze mną na skype: TheRoocer
lub na Team Speak, IP: craftboard.pl

Masz 7 dni na skontaktowanie się ze mną od pojawienia się tego posta.
12-23-2013 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
[Policja] Wasiu_RPK
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
01-11-2014 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS