Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na policjanta... znowu.
Autor Wiadomość
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie na policjanta... znowu.
Czy posiadasz VIP: Niestety nie. Miałam, ale mi się skończył.

Twój nick: AnonymousJullcia

Twoje imię: Julia

Twój wiek: 13 lat

Co już zrobiłeś/aś dla naszego serwera?: Byłam policjantką na waszym serwerze. Zostałam zdegradowana przez kwestię nieporozumień, do jakiej doszło. Między innymi zbanowałam graczy z bronią/zbroją z nielegalnym enchantem.

Jak długo grasz w Minecrafta? : Od wersji Alpha.

Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Około 2 lat.

Jak długo grasz na naszych serwerach? : Wasz serwer, s4, jest pierwszym na jakim grałam (i ulubionym Big Grin), więc również około 2 lat.

Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Dużo. Bardzo. Do 12 godzin max.

Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Chciała bym zająć się oszustami typu Nodus, lub naprawiać błędy przy kupnie broni z /warp free, /warp pvp itd. Również mogła bym przypilnować graczy ze słownictwem, ponieważ ostatnio dużo przekleństw widuję na czacie (i ogólnie moderuję czat.)

Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Gdyż chciała bym odzyskać policję, którą dawniej straciłam (dokładnie: 5 października 2013 roku, godzina 10:30) oraz utrzymywać porządek wobec grania, kiedy innych moderatorów nie ma.

Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Znam wszystkie podstawowe pluginy.

Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Pełniłam funkcję pomocnika na serwerze kolegi oraz funkcję Administratora na swoim własnym serwerze. (który został usunięty, bo musiałam re-instalować Windows'a)

Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Posiadam oba komunikatory, lecz tymczasowo brak mikrofonu. Ciągle staram się go 'złapać'.

Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Chciała bym przeprosić Szybkiego Banana oraz Kalisa Pro za kwestię nieporozumień, do której doszło owego dnia, w którym zostałam zdegradowana. Wszystko mogę wyjaśnić. Chciała bym też dostać drugą szansę ze sprawowania obowiązków policjanta, do których się już przyzwyczaiłam. (od tamtego czasu nie umiem normalnie grać, bez przerwy sprawdzam zachowanie graczy oraz ich problemy) Jeszcze raz przepraszam panów za nieporozumienie i pozdrawiam serdecznie.

Szczęśliwego Nowego Roku i miłej pracy życzy:
AnonymousJullcia
Oceny: didi725 (+1)
12-31-2013 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie na policjanta... znowu.
Przyjęta.
Oceny: Diablo197 (+1), prokokx (+1), RunezPro (+1)
01-01-2014 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS