Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[POLICJA/MOD] lukasz18
Autor Wiadomość
lukasz18 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Thumbs Down [POLICJA/MOD] lukasz18
Czy posiadasz VIP: Niestety nie, ale proszę o przeczytanie dalszej części mojego wniosku, bo uważam, że to nie będzie duży problem.

Twój nick: lukasz18

Twoje imię: Łukasz

Twój wiek: 16,5

Jak długo grasz w Minecrafta? : Około 1,5

Co już zrobiłeś dla Naszego Serwera? : Starałem się naprawiać krajobraz na survivalu w bliskich okolicach miasta i dalej, ale moje materiały były ograniczone, więc było trudno to robić. Starałem się też rozwiązywać spory graczy i próbowałem ich powstrzymywać przed pisaniem na czacie wulgaryzmów

Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Jakieś 8 miesięcy

Jak długo grasz na naszych serwerach? : Dopiero niedawno was odkryłem, więc gram od 4 miesięcy.

Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : 5 godzin dziennie, czasem więcej

Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Chciałbym, tak jak wcześniej wspomniałem naprawiać krajobraz, robić eventy, oraz zajmować się hakerami i niekulturalnymi graczami na czacie.

Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Ponieważ uważam, że wiele zrobię dla tego serwera, bo prawie nigdy nie ma nikogo z administaracji serwera.

Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Znam bardzo dużo, np. Ban, WorldEdit, Jobs, OpenInv, WorldQuard, AuthMe, PermissionsEx i wiele innych

Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Tak

Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak, mam Skypa

Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Proszę uważnie rozpatrzyć mój wniosek. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serwera s4. Użytkownik lukasz18.
01-07-2014 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: [POLICJA/MOD] lukasz18
Nie ma takiego czegos jak WordQuard ;/
Moze ci chodzilo o word guard ;p, ale po za tym jest okey.
WIELKIE TAK!!!
Dajcie mu tego policjanta Smile

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
01-07-2014 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: [POLICJA/MOD] lukasz18
Hahah Seruś ;D

[Pol. s4] A. Jullcia
-------------------------------------------
PS. Wysłałam to za pomocą aplikacji Tapatalk na Androida, tudzież nie ma niebieskiego kolorku. Big Grin
Oceny: _mogi_ (+1)
01-11-2014 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BullerJedrzej Offline
GlobalMod

Liczba postów: 441
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 107 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [POLICJA/MOD] lukasz18
Zgłoś się do mnie na ts ip serwera teamspeak3:craftboard.pl
Oceny: _mogi_ (+1)
01-24-2014 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Prostek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 71
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 15 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: [POLICJA/MOD] lukasz18
Jestem na tak

Pozdrawia Prostek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2014 11:59 przez Prostek.)
02-15-2014 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
Odp: [POLICJA/MOD] lukasz18
Fajne podanie, ale już trochę przestarzałe. Poza tym już spory czas nie widuję Cię na serwerze, widocznie już na nim nie grasz. Podanie byłoby do przyjęcia, gdyby nie spora nieobecność. Z wielkim żalem, jeśli byłabym moderatorem, musiałabym odrzucić Twoje podanie. Pozdrawiam.
Oceny: poij (+1)
02-16-2014 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lukasz18 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: [POLICJA/MOD] lukasz18
No niestety, miałem się zgłosić do administratora na ts. Wszedłem, i nawet nie zostałem przepytany nie wiem dlaczego. Po prostu mi powiedzieli "niestety nie przyjmiemy Cię",ale ja zrozumiałem co mi chcieli przekazać. Myślę, że znaczyło to to samo co "Wypie**alaj,bo nie mamy ochoty cię pytać." Więc się pytam dlaczego niektóre podania są ocenione przez administrację, a nie przeniesione do odpowiednich zakładek. Uważam, że cała obsługa CraftBoard nic sobie nie robi z graczy. Uważam, że każdy komu zostało powiedziane "zgłoś się na ts" powinien być przepytany. Nie rozumiem dlaczego moje podanie nie zostało przeniesione i dlaczego użytkownicy je odkopali.

pozdrawiam
użytkownik lukasz18
02-17-2014 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Odp: [POLICJA/MOD] lukasz18
Masz tutaj z jednej strony rację. Po jasny gwint kazano Ci się zgłaszać, skoro z Tobą nawet nie gadano na TS'ie. Jedyne, co Ci powiedziano, to to, że jesteś odrzucony. Ja tutaj się podpiszę w jednej sprawie, gdyż w wolnych chwilach gadam sobie z Magiem 20000 i najwidoczniej jestem przez niego oceniana, czyż nie? Tak więc osoby odrzucające Twoje podanie nie miały podstaw do jego odrzucenia, z uwagi iż nawet z Tobą nie porozmawiały. Ale z drugiej strony, to Ty coraz rzadziej wchodzisz na s4, co mnie martwi, bo ja jako policja całodobowo jestem zmuszona (bynajmniej sama się zmuszam) do przesiadywania na forum + zgłaszania swojej aktywności na serwerze, co też jest ważne. Na dodatek na serwerze jest dużo osób, bo wiele razy, kiedy wpisuję komendę /list, po prostu samą listę graczy ucina, z uwagi na ich większość. Czasami nie daję sobie z nimi rady, szczególnie wtedy, kiedy na serwerze jest 100+ osób i wiele z nich muszę upominać o słowa, a jak wejdzie czasem jakiś Admin to już w ogóle masakra, bo wychodzę na idiotkę, która nie umie zająć się serwerem, a przecież potrafię. Przydałaby mi się pomoc na serwerze, ale większość po prostu nie ogarnia fabuły serwera ze strony technicznej, bądź jest odrzucana z przyczyn mi nieznanych.

Podsumowując: Serwer i forum wymaga większej aktywności nie tylko osób, dążących do spełnienia marzeń otrzymania rangi, lecz także osób rangi wyższej, w tym postaci sprawdzających doświadczenie danego użytkownika.

Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-17-2014 14:00 przez ŻółwekNinja.)
02-17-2014 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lukasz18 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: [POLICJA/MOD] lukasz18
Nie gram już na s4 z powodu tej fatalnej organizacji i obsługi, a także tego, że jak zauważyłem kopalnia cała była zalana wodą i lawą. Czy ktoś się tym zajmuje? Chyba nie. Jeśli administratorzy zmienią zdanie, mogę znów zacząć grać na serwerze. Może wtedy serwer funkcjonowałby, choć trochę normalnie. Martwi mnie to, że na s4 jest najmniej policjantów(chyba tylko Ty). Może jest ich więcej, ale rzadko ich widuję. Chciałbym usprawnić ten serwer, bo uważam, że jest najlepszy.



Pozdrawiam
użytkownik lukasz18



PS. Zmieniam komputer i mam nowy nick- lukasz180(mam nowy, bo na niektórych serwerach chce pograć jako zwykły user, a nie moderator i na nowym kompie chce mieć nowe konto po prostu). Wyjeżdżam i nie będzie mnie do piątku.
02-18-2014 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: [POLICJA/MOD] lukasz18
Administracja ma zawrót głowy.. nie prowadzimy 6 serwerów tylko około 26. Druga sprawa, byłeś "rekrutowany" przez osobę która nie ma prawa rekrutować na tym serwerze. Ponoć wracasz jutro, złap mnie gdy będę miał wolną chwilę na TS ip: TS.craftboard.pl postaram się znaleźć parę minut na ciebie i cię zrekrutować.
02-21-2014 02:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS