Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FAQ]Przykazania dla Graczy, skargi, multikonta oraz handel. #Part 1
Autor Wiadomość
Kacki Offline
Ave Ja! | Policjant S1

Liczba postów: 58
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 19 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[FAQ]Przykazania dla Graczy, skargi, multikonta oraz handel. #Part 1
Witam Niekiedy w życiu serwera pojawia się moment, kiedy trzeba przedstawić kilka ważnych rzeczy i wytłumaczyć co nieco.



[Obrazek: v2gyxm4.png]

No tak, niby proste, ale jednak. Kim jest Policjant? Do czego zobowiązuje ranga? Tak, zacznijmy od tego, że Policja to najniższa ranga Administracyjna. Może ona banować, wyrzucać z serwera, teleportować się a niegdyś zaglądać do EQ. Do Policji kierujemy skargi na graczy. Jeśli nie jesteś w stanie załatwić sprawy z Policjantem zawsze masz do dyspozycji Moderatorów, Globalnych Moderatorów oraz Właścicieli. Policja jest najniższą formą obrony serwera i graczy, powinni stać za nimi jak mur i wspierać ich. Jeśli ktoś jest nowy na serwerze może pytać śmiało. Jeśli Policjant odmawia pomocy (nie chodzi o np. "Nie chce mi pomóc budować") nie wykonuje dobrze powierzonego mu zadania! Policja ma prowadzić "za rękę" nowych i starych graczy a nie tylko czekać na ich błąd aby mogli dać bana. Ban jest ostatecznością. Ranga nie upoważnia do wywyższania się! Nas - Policjantów nie różni od graczy nic oprócz kilku uprawnień.

[Obrazek: HjVX7jl.png]

Jak wiadomo na naszym forum możemy składać skargi na graczy oraz Administrację. Pamiętajmy jednak, że jeśli ktoś będzie używał wulgaryzmów, obrażał odbiorcę (czytającego) post czy też nie zachowywał kultury w skardze zostanie ona odrzuca lub osoba dostanie ostrzeżenie. Pamiętajmy o dowodach! Żaden członek Administracji nie zbanuje bez dowodów! Świadkowie nie są uznawani. To nie sąd. Dowody to screeny lub video. Nie piszmy skarg o MultiACC, w takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z Policją na serwerze bądź komunikatorze jak GG, skype, ts. Wtedy dany członek Administracji sprawdzi IP oraz ewentualnie zbanuje. Jeśli gramy z siostrą/bratem lub kimś z rodziny na jednym IP pamiętajmy to zgłosić komukolwiek z rangą Policja+. Wtedy nie będzie MultiACC. Jeśli np. kupujemy premium na inny nick możemy założyć konto, ale nie przenosimy itemów. Wówczas dawne konto jest banowane, natomiast nowe zostawiane w spokoju.

[Obrazek: 60Sd19O.png]

Wiele osób piszę skargi lub wiadomości do Administracji, iż zostali oszukani. W takiej sytuacji Moderator nic nie może zrobić! Handel pomiędzy graczami odbywa się na ich własną odpowiedzialność!. Nikt Wam nie karze się wymieniać, więc Administracja nie odpowiada za to! Możemy poprosić Policję o przypilnowanie transakcji, ale Policjant nie ma obowiązku się na to zgadzać. Ja osobiście zawsze pomagałem aż do czasu stracenia komendy /invsee, ponieważ bez tego dużo się nie zmieni.


[Obrazek: kKQWOyN.png]

Tak więc, Policja ma pomagać, wymieniamy się na własną odpowiedzialność, skargi zgłaszamy z dowodami, Administracja nie ma zawsze racji (oprócz Właścicieli i H@) MultiACC staramy się zgłaszać bezpośrednio do Administracji i w ostateczności na forum. Dziękuję, miłego dnia/dobranoc.


Pozdrawiam ~~Kacki.
Oceny: xHades (+1), Admin (+2)
01-11-2014 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Voltum Offline
Ave Esenciak! .Ave Ja!

Liczba postów: 154
Dołączył: May 2013
Reputacja: 44 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [FAQ]Przykazania dla Graczy, skargi, multikonta oraz handel. #Part 1
No,Fajnie Smile
Oceny: xHades (+1)
01-11-2014 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TybniK Offline
I' M THE BEST IN THE WORLD!

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: [FAQ]Przykazania dla Graczy, skargi, multikonta oraz handel. #Part 1
Podoba mi się o.O
01-11-2014 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Zaj3bisty Offline
Policja

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [FAQ]Przykazania dla Graczy, skargi, multikonta oraz handel. #Part 1
Fajne,fajne ; ).
01-25-2014 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS