Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vip a /fly
Autor Wiadomość
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #1
Vip a /fly
Gram z kolegami na tym serwerze już jakiś czas, atmosfera super i ogólnie jest świetnie, poza kilkoma rzeczami a między innymi Vip i jego możliwości, jego fly, który się nie wyłącza w trakcie walki i jego komenda /speed "wartość" której może używać, dodam, że takimi komendami może się mod bawić a nie dziecko 10letnie, które kupi vipa i nadużywa tego. Niżej dołączam screeny na których wyraźnie widać przykład i zachowanie Vipa, na ssy jestem ja TheNineTailedFox i vip z którym się bije. Poprosiłem o pomoc kolege, który te screeny zrobił i super wyszło przyznam. Dodam, że na free zaraz obok gdzie się z nim bije jest tabliczka z napisem, że nie można bić na fly = ban na 7 dni ale jak widać mają to w dupie i jeszcze nie widziałem, żeby za to ktośdostał bana odkąd gramy tam. Moderator RMaster twierdzi, że vip nie posiada komendy speed ale widać jak się zna i interesuję serwerem, jeśli nie chcecie po prostu takimi błachostkami się zajmować bo to jest błachostka i mod ma inne rzeczy do roboty to zatrudnijcie kogoś do pomocy, są podania o policje między innymi moje i Remka, który te ssy zrobił, oboje mamy rangi na innych serwerach z tej sieci i tam problemów z tym nie ma a chociażby dlatego, że tam fly wyłącza się w trakcie walki i nie można włączyć go przez jakiś czas, około 10 sekund. Tutaj też przydałoby się to zmienić. Podania są, chęci do pomocy są tylko od was to zależy i Waszych obiekcji a jak nie zmienicie tego to po prostu zrekrutować policje, która od tego będzie, żeby pilnować. Tyle na ten temat. Wspomniane ssy zamieszczam niżej
http://zapodaj.net/0651b930d2a1d.bmp.html
http://zapodaj.net/5725f275d4689.bmp.html

A no i oczywiście ssy są dowodem a nie tylko przykładem zachowania, więc Ban dla gracza Kevincon się należy jak najbardziej. Pozdrawiam Fox Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2014 04:08 przez Pein.)
01-26-2014 01:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: Vip a /fly
No to się ładnie człowiek wpakował...

[GlobalMod] AnonymousJullcia

PS. Wysłałam to z mojego telefonu. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2014 08:20 przez ŻółwekNinja.)
Oceny: oliwiereks (+1)
01-26-2014 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Vip a /fly
vip nie powinien mieć dostępu do speeda, sprawdzę to w wolnej chwili.


Edit.
Kilka praw zostało poprawionych i odebranych tej randze, sam fly oczywiście został.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: oliwiereks (+1)
01-26-2014 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #4
RE: Vip a /fly
Czy to napewno zostało poprawione na właściwym serwerze? na n1 1.6.4? A może coś innego zostało poprawione a nie możliwośći vipa? Jak na razie to kolega, który ma vipa, dalej ma komende speed, która działa oczywiście. Latanie lataniem, wiadomo zostać musi, ale nadal gdy się uderzy vipa to ani nie spada, ani nie ma limitu czasowego po którym może użyć komendy fly ponownie. Prosto mówiąc.. dalej vip ucieka jak uciekał Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2014 21:46 przez Pein.)
01-26-2014 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS