Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbanowanie
Autor Wiadomość
Eskaper Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Zbanowanie
Zostałem zbanowany przez Panią LiveLoad ponieważ, wziełem na f homie ze skrzyni 3 zestawy eq diax.Dotego nad tą skrzynią wisiała tabliczka z napisem nie wziąść wszystkiego.Ogólnie zeestawów zbroi było7.Pani LiveLoad pomyślała że ja te zbroje wziełem dla sb, ja te zbroje wziełem dla kolegów właśnie z tej gildi którzy czekali na mnie na takiej wyspie a na wyspie ponieważ wyszliśmy z f homa na polowanie na pająki żeby zdobyć oko pająka.1 zbroja była dla mnie 2 dla ziomeczka540 to właśnie ten kolega a 3 dla mc_userhel a to 2 koleżanka.Oni to wszystko potwierdzą że to był dla nich też te zbroje diax.A i przyznam sie że wcześniej prosiłęm Panią LiveLoad o to by mi dała jakieś rzeczy i wgl ale nie kradłem,bo Pani LiveLoad mówiła że ja kradłem i dlatego mnie zbanowała.Teraz proszę o to by ktoś mnie odbanował.
Pozdrawim Eskaper.
01-31-2014 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
LDShadowLady Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 38
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 31 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Zbanowanie
Czy jesteś pewny że to była pani LiveLoad...
XD
W każdym bądź razie nie radzę być w gildii z modem bo możesz go wkurzyc ;-)
01-31-2014 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Reeemeeek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 28
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Zbanowanie
I tu może po części wypowiem się ja. Z tego co wyżej napisałeś wynika że byłeś w gildii z moderatorem, no dobra przecież to żaden grzech. W skrzynkach były naszykowane zbroje diamentowe, ale przecież mógł pójść nazbierać diamenty, to przecież oczywiste. Natomiast mnie zadziwia fakt że paru graczy z tej gildii (lepszych) ma prawie nie skończoną ilość pereł endermana, a także bardzo dużo miksturek, które są wyrzucane przez linią w dużej ilości (sam prawie umarłem, gdy naprawiałem sobie zbroje). Tak więc nie wydaje mi się żeby te wszystkie rzeczy były robione przez graczy, lub przez moderatorów legalnie. Nie oskarżam nikogo, ale w tak dużej ilości to raczej nikt nie trzyma aż tylu miksturek przy sobie. Dodatkowo jeden z graczy będących w ów gildii rzucał miksturki przez dobre kilkanaście sekund (pomijając że robił to przed linią). Nie wydaje mi się że miałby tyle miejsca w ekwipunku, więc zgaduje że miksturki były zestakowane. Kolejną rzeczą jest że gdy LiveLoad szukał moderatora do gildii to zaspamował chat kolorową informacją w dodatku napisaną wielkimi literami. Nie wiem co wy macie w tej gildi, ale lepiej jest gdy każdy gra fair play. Pewnie każdy teraz powie że napisałem to bo go nie lubię, nie jest tak. Administracja mi odpowiada, szkoda że nie chcecie żebym dołączył do was jako policjant. Taki wasz wybór. Rozumiem że nie wszyscy grają 24/h ale czasami bardzo brakuje kogoś kto przypilnowałby niektórych graczy. Pozdrawiam Reeemeeek.
02-01-2014 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
Zbanowanie
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
09-12-2014 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS