Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólny serial CraftBoard!
Autor Wiadomość
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Wspólny serial CraftBoard!
Hejka kochani! Wpadł mi do głowy wspaniały pomysł:

O ile zadziała mi program do nagrywania Minecraft'a, wpadłam na pomysł, by nakręcić wspólny serial na YouTube, którego tematyka będzie opierała się na przetrwaniu w dziczy i pokonaniu zła. Oto krótka sceneria tego, co będę chciała z Wami wspólnie nakręcić:

[Odc. 1] Las. Trzej przyjaciele - Maciek, Adrian i Krystian chcą założyć biwak. Zmawiają się w sprawie materiałów, które mają przynieść i rozdzielają się. Po ukończeniu pracy nad materiałami budują wspólny domek i zamieszkują tam. Organizują ognisko (nie będzie zagrażało naturze, bo będzie ono na otwartej przestrzeni) i świetnie się bawią. Następnego dnia postanawiają znaleźć wodę i materiały na narzędzia. Znajdują wzgórze i jeziorko z wodą. Jeden z przyjaciół, Krystian, postanawia rozejrzeć się po okolicy. Reszta paczki zbiera potrzebne rzeczy i po ukończeniu pracy oczekuje na Krystiana. Nadchodzi noc. Chłopiec już nie wraca. Koledzy w obawie, iż Krystian mógł zostać porwany, biegną gdziekolwiek szukając cywilizacji. Odkrywają małą chatkę. Podchodzą do drzwi i pukają. Otwiera im chłopiec w mniej więcej ich wieku o imieniu Kacper. Po wysłuchaniu historii Maćka i Adriana wpuszcza ich do środka. Na tym kończy się odcinek 1.

A teraz krótka charakterystyka postaci!:

1. Maciek - jeden z głównych bohaterów serialu. Bardzo o siebie dba, nienawidzi się brudzić (typowy laluś), uwielbia trollować swoich kolegów i nimi rządzić (uważa siebie za króla, bo to on przecież jest liderem paczki), jak i się wygłupiać.

2. Adrian - drugi bohater serialu. Chciałby w przyszłości zostać raperem, jest bardzo marudny, nienawidzi pracować, interesuje go spędzanie czasu z przyjaciółmi i biwakowanie (to był jego pomysł Big Grin). Nie gardzi elektroniką, a i inteligencja mu dobrze doradza Wink

3. Krystian - bohater epizodowy. Uwielbia jazdę na deskorolce (i tylko deskę) oraz swoich przyjaciół - Maćka i Adriana. Bywa jednym z najbardziej trollowanych osób przez swojego kolegę, uchodzi za najsłabszego w paczce. Jest jednym z bardziej grzecznych chłopców.

4. Kacper - bohater drugoplanowy. Przeżył przygodę, która wykształciła u niego odwagę i rozum. Przestrzega innych przed złymi zamiarami Tajemniczego Porywacza. Wdaje się w kontakt z Maćkiem i Adrianem i wspólnie z nimi przeżywa przygody.


Zgłaszać się mogą wszyscy, nawet Administracja! UWAGA: Każdy chętny musi mieć obowiązkowo Mikrofon i TeamSpeak'a 3! Każdy chętny musi mieć skina (bez Minecraft by Zyczu)! Serial będzie nagrywany na serwerze s4.craftboard.pl! Zapisy trwają do Walentynek! Zgłoszenia pisać pod tym postem, wraz ze swoim nickiem na serwerze, np.: Zgłaszam sie do odtwarzania postaci Maćka - Radek123.

Imiona bohaterów zostały wybrane losowo!


Kto jest chętny zagrać w serialu CraftBoard? Big Grin

[Moderator]AnonymousJullcia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2014 22:14 przez ŻółwekNinja.)
02-10-2014 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: Wspólny serial CraftBoard!
EDIT: Program działa, serial będzie Smile

[Moderator s4]AnonymousJullcia
02-11-2014 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: Wspólny serial CraftBoard!
Ja bym z chęcią wziął udział, lecz nie moge tego zrobić ze względu na szkołe. ;(

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-16-2014 21:17 przez ser1234.)
02-11-2014 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
Odp: Wspólny serial CraftBoard!
EDIT: Nieaktualne.
02-16-2014 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS