Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban na ip dla sportz103
Autor Wiadomość
McRolwer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
unban na ip dla sportz103
Witam Nazywam się sportz103 na serwerze s6 craftboard Gdy zostałem bana przez mojego sąsiada ponieważ mamy takie samo ip gdy jest sesja logowania włamał mi się na konto i jakoś został bana na moim kącie gdy Wysłałem smsa na unbana Było pięknie i spoko za jakiś miesiąc zostałem bana na ip to też przez niego prosze o unbana Pisze to Na serio Prosze was :-(

Myślę że mój sąsiad nie powinien Grać w mc na tym serwie już nie gra Powiedziałem mu co myślałem i informuje was że on juz nie gra w mc prosze o unbana .

Myślę że mój sąsiad nie powinien Grać w mc na tym serwie już nie gra Powiedziałem mu co myślałem i informuje was że on juz nie gra w mc prosze o unbana .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2014 01:29 przez McRolwer.)
Oceny: MultiMixer (+1)
02-11-2014 01:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MultiMixer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: unban na ip dla sportz103
Mieszkanie w Bloku Hhaha
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2014 17:10 przez MultiMixer.)
02-11-2014 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MultiMixer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Lol
Ale lol XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2014 17:10 przez MultiMixer.)
02-11-2014 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xc00per Offline
Były GlobalMod s2
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 35 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: unban na ip dla sportz103
Lol ? Nie wiedzialem ze sam sobie odpowiadasz ^^
Poza tym nie wyjasniles co masz w "powodzie" bana, moze napiszesz troche wiecej ? Watpie ze ktos dal ci bana na ip i zastanow sie dobrze co zrobiles bo te twoje tlumaczenie jest bardzo slabe
02-11-2014 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
McRolwer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: unban na ip dla sportz103
Nie wiem za co zostałem bana gdy weszłem na kompa już miałem bana na 2 kątach nie rozumiem tego ban jest bez przyczyty na całym ip prosze o ub
02-11-2014 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #6
RE: unban na ip dla sportz103
Z tego co ja wiem to policja itp. nie mogą banować na ip, ponieważ później sms o unban nie działa.
02-11-2014 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wojtek16 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 26
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: unban na ip dla sportz103
ja mam taki sam problem
02-11-2014 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #8
RE: unban na ip dla sportz103
Tylko ja na tym serwerze cokolwiek pilnuję, więc to ban ode mnie. Jeśli ban na ip to jedyny powód bana na ip jest to, że Twój sąsiad albo kopał na kopalni vip bez vipa, robiąc nowe konta typu "xxx1, xxx2, xxx3, xxx4" albo mnie wyzywał robiąc te konta a w takim wypadku bana nie cofne. Podziękuj sąsiadowi za jego głupotę. Jako, że na s6 kopalnia vip już jest poprawnie zrobiona i nikt bez vipa nie wejdzie to Admina proś o ub bo ja nie mogę odbanować z ip, jedynie mogę dać bana Smile Pozdrawiam Fox.


Będę na serwerze to sprawdzę na seen za co masz bana tylko podaj mi nick.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 15:42 przez Pein.)
02-12-2014 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
McRolwer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: unban na ip dla sportz103
Mój Nick to sportz103 jak napisałem XDD

nie wiem za co zostałem bana ani nic tylko prosze o ub pls XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2014 16:14 przez McRolwer.)
02-13-2014 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #10
RE: unban na ip dla sportz103
Konto ma bana od prawie dwóch miesięcy więc to nie było ostatnim czasem, tak więc coś bujasz i kręcisz bo niby dopiero teraz napisałeś temat? Dziwne dla mnie to jest i osobiście Cię nie odbanuje. Bany na ip stosuję wobec graczy, którzy kilkukrotnie w krótkim odstępie czasu łamią regulamin w ten sam sposób. Niestety nie mam tak dobrej pamięci żeby przypomnieć sobie za co ale domyślam się, ze za claim na kopalni, kopanie bez vipa na kopalni, robienie nowych kont i dalsze łamanie tych zasad, bądź też obrażanie mnie na różnych kontach - w takim wypadku ban zostaję i pretensję do sąsiada. Chyba, że Admin uzna inaczej to się kłócić nie będę.
02-13-2014 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS