Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
LiveLoad Offline
Zombie
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jun 2013
Post: #1
RMaster
Witam wszystkich czytających ten post, otóż chciałbym znów poruszyć temat którego nigdy nie można skończyć.A chodzi mi tutaj o moderatora serwera n1 RMastera. Według mnie i nie tylko mnie RMaster nie radzi sobie z rangą teraz z góry przepraszam ale nie mam dowodów na to co napisze poniżej, aczkolwiek nie wyssałem sobie tego z palca tak...
Jednym z przypadków kiedy wywnioskowałem iż RMaster nie radzi sobie z funkcją nadaną mu jest fakt iż bodajże dwa dni temu napisał mi na priv na serwerze czy nie mogę "ogarnąć trochę podań" zaciekawiło mnie to bardzo...Następna strawa to podania a chodzi mi to o gracza Reeeeeemka dlaczego doświadczony członek administracji nie został przyjęty na policje ? Dlaczego już wam mówię, RMaster nie przyjmuje ludzi którzy mówią mu prawdę tylko kolegów takich jak członek jego gildi SteelRanger którego jedynym zadaniem na serwerze jest teleportowanie się do ludzi i oglądanie co ciekawego robią, śmieszne ale prawdziwe to dowód na to, że dla RMastera nie liczy się dobro serwera czy graczy tylo jego i jego przyjaciół, ja osobiście przyjął bym Reeeeeemka ponieważ po samym jego sposobie wyrażania się (pisania) widać iż jest bardzo kulturalną osobą...Następna sprawa rozmawiałem dziś (12-02-2014} z jednym z członków mojej gildi (Yakushi) będąc na serwerze patrzyłem na tabelę z graczami pojawił się RMaster, jednak już po chwili wyszedł po tym jak wdał się w kłótnię z wlaśnie Yakushim, po dokładnie kilku minutach RMaster wszedł na serwer ponownie i komendom zabił właśnie Yakushiego po czym szybko wyszedł...Następna sprawa Tydzień temu zbanowałem gracza Nutek2004 za nodusa oraz walkę z użyciem fly tego samego dnia byłem dosyć długo na serwerze w ukryciu (vanish) około godziny 21 wszedł RMaster i odbanował wyżej wymienionego gracza oraz po chwili gracz ten dołączył do jego gildi przypadek ? Nie wydaje mi się.Następna sprawa to tz (tak zwane) przez graczy super spodnie czyli spodnie diax z max enchantem, jeden z graczy wyznał mi iż to spodnie z gildi RMastera oraz, że zyskał je gdy pokonał jednego z jej członków.Pół godziny pózniej wszedł RMaster całkowicie z ciekawości spojrzałem mu za pomaca komendy do ender skrzyni miał on 2 staki tych właśnie spodni zapytałem go co to za spodnie powiedział "pierwszy raz to widze" pozniej powiedziałem, że jeden z graczy powiedział iż ty je dawałeś członkom swojej gildi odpisał (cytat) "lol" i na tym się sprawa skończyła...Następna sprawa to gracz Yakushi dostał bana za bicie na fly, RMaster mówił, że ma ss'y jak rzekomo tak właśnie walczy, poprosił o nie RMaster wymigując się podpowiedział, że ich nie ma bo by mu komputer spowalniały (to mnie totalnie rozwaliło)...

Oczywiście teraz pomyślicie, że chce się na nim zemścić bo zostałem zdegradowany nie będę już milczał i nie chce już być moderatorem chce by admini przejrzeli na oczy i zobaczyli kto zajmuje się jednym z ich serwerów.

Ale oczywiście cudowny moderator albo usunie ten wątek albo wyprze się wszystkiego lub może jeszcze dostanie bana bo za dużo wiem co ? Lub naśle kolegów żeby go bronili cóż kto mi wierzy bardzo się ciesze a kto nie to niech przemyśli sprawę...

Podsumowując, RMaster nie nadaje się na moderatora (nie radzi sobie) jak i jest nie miły w stosunku do graczy jak i innych ludzi jestem za zdegradowaniem go.

Pozdrawiam Reeeeeeemka który miał racje od początku....

Pozdrawiam LiveLoad.
Oceny: Yakushi (+1), warjot (+1), mati5012 (+1)
02-12-2014 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mati5012 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: RMaster
masz racje
02-12-2014 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xc00per Offline
Były GlobalMod s2
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 35 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: RMaster
Myślę że jakiś admin powinien spojrzeć na te sprawe gdyż to nie jest pierwszy taki temat. Usunięcie tematu w którym gracze wyrażali swoją opinię, wg mnie było przegieciem. Powinniście wyjaśnić tę sprawy jak najszybciej bo sam jestem ciekawy co z tego wyniknie (żeby nie było, nie zajmuje żadnego stanowiska w tej sprawie)
Oceny: Yakushi (+1), warjot (+1)
02-12-2014 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
warjot Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 13
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: RMaster
Ja też o tym dużo wiem bo byłem przy tym i w 100% się z Tobą zgadzam ;p
02-12-2014 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: RMaster
Potwierdzam słowa xCooper'a. Ba! Gdybym teraz siedziała na komputerze, to poszłabym z tymi trzema postami (Legendarni, post Remka i LiveLoad'a) do Kalisa i to w trybie natychmiastowym.

[Moderator s4]AnonymousJullcia
Oceny: mati5012 (+1)
02-12-2014 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #6
RE: RMaster
Live ciekawe, czemu nie ma wzmianki o mnie i zatajanie mojego nicku co? Ten temat to ja poruszyłem ja o tym dudniłem ja gadałem z Administracją, z bananem, chesterem, ze wszystkimi razem z Remkiem to ja i on pisaliśmy posty na forum i to ja dostałem bana od Rmastera na forum i na serwerze n1 na który już wejść nie mogę. Dlaczego piszesz tylko o Remku to troche nie fair z Twojej strony. Co do tej gildi to również ja i Reeemeeek te spodnie znaleźliśmy w gildi kultixa, Rmastera itp.... i to do mnie Rmaster pisał na ts skąd my te spodnie mamy, zabrał nam je i na forum obrobił mi tyłek, że jestem kłamcą i dzieckiem. Moje podanie odrzucone zostało dlaczego? podobno z braku doświadczenia, śmieszne to jest, gram tu ponad rok, mamy z remkiem rangi na serwerach, mod, policja, osobiście chester też chciał mnie przyjąć na moda, ale miałem przerwe miesiąc a mimo to nie zabrał mi policji, to o czymś świadczy. Koledzy Rmastera robią co chcą i co do tych podań to się zgadzam i wszystko jest ustawione taka prawda, spytałem Steel czy ma permy na sprawdzenie eq graczy a on się pyta co to jest, wyśmiałem go a on się tłumaczył, że nie usłyszał... haha zabawne, nazywają mnie dzieckiem Wszyscy! a jestem od Was kurw**** starszy o 2,3,4 lata nawet więc skończcie do cholery te błazenadę bo już Tego mam dość... Live liczę, że się ze mną zgodzisz i przyznasz mi racje do Tego Wszystkiego co napisałem, bo to ja najbardziej ucierpiałem mówiąc prawdę o nim i nie liżąc mu d*py.... chciałbym też ub na n1 bo bez powodu dostałem tego bana, skoro sam przyznajesz, że to wszystko jest prawdą. A następnie jak to wszystko się wyjaśni to deklaruję, że złoże kolejne podanie jak i remek, no i proszę żeby ktoś inny je ocenił i zrobienie porządku z obecną policją i modami na tym serwie. Pozdrawiam, jakby ktoś nie wiedział to TheNineTailedFox.


REMEK REMEK REMEK, GDZIE W TYM WSZYSTKIM JA?.....

LiveLoad, Twój post wku**** mnie bardziej niż całe zachowanie Rmastera bo całkowicie mnie pominąłeś i chciałbym przeprosin z Twojej strony bo zaraz tu rozpier... monitor głową.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 19:47 przez Pein.)
Oceny: warjot (+1), LiveLoad (+1), mati5012 (+1)
02-12-2014 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mati5012 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: RMaster
(02-12-2014 19:30)mati5012 napisał(a):  masz racje
zawsze jak jest to nie odpisuje i nie zajmuje się sprawami serwera, oraz Yakushi był w demonicznej zbroi i miał amulet uzdrowienia i poszedł na pvp przyszedł członek gildi RMaster'a i zabieral yakushi'emu
7 serduszek za jednym uderzeniem przypadek myślę,że nie RMaster dla swojej gildi zrobi wszystko nawet da rzeczy z Ostrość100
02-12-2014 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Odp: RMaster
Fox, oczywiście, że za Tobą (czyli po Twojej stronie) stoję bezdyskusyjnie. Udało mi się wygrzebać dla Ciebie tego UB na forum. Chociaż tyle mogłam dla Ciebie zrobić...

Co do postu: Tak. Fox. On się tu teraz liczy. To on od początku miał rację. To on został najbardziej pokrzywdzony. To on najlepiej wie, co z RMaster'em powinno się dziać, o UB dla niego już nie wspomnę, bo to oczywiste. Wszyscy tylko patrzą na to, co złego robi owy moderator i kto powinien się w to angażować, a pytanie pisze się samo: Gdzie w tym wszystkim jest osoba pokrzywdzona, czyli Fox?


[Moderator s4]AnonymousJullcia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 19:52 przez ŻółwekNinja.)
Oceny: warjot (+1)
02-12-2014 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
LiveLoad Offline
Zombie
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jun 2013
Post: #9
RE: RMaster
Fox owszem przepraszam, bo serio zapomniałem o tobie a to Ty miałeś kluczowe zdanie serio jest mi głupioo... :c Aczkolwiek jak to mówią wróg mojego wroga jest moim przyjacielem i zajmijmy się razem RMasterem bo on i Ci jest "koledzy" robią co chcą a jak przychodzi Banan,Kalis,Chcester to są najlepszą administracją na świecie...To jest żałosne i śmieszne naraz... I nie ma to jak odpowiedzi RMastera piszesz coś mija pięć minut i nic nic...A do tego wchodzi raz,dwa może CZASAMI trzy razy dziennie po 5 sek byle by tylko było, że siedzi na serwerze...Ale jak Banan był to czekał aż on pójdzie i dopiero poszedł... Pisząc do niego, że jest smieszny banuje bo uznaje to za obrazę...

Ale mogę iść o 50 zł, że zobaczy ten temat i a) albo go usunie i będzie miał nas w d*pie albo b) nie będzie wiedział o co wg chodzi...

Fox jeśli czujesz się urażony to przepraszam jeszcze raz mam nadzieje, że mimo to dojdziemy do porozumienia...

Ps. Było już kilka skarg na RMastera ale cudowny moderator je usuwa....

Pozdrawiam LiveLoad.
Oceny: warjot (+1), mati5012 (+1)
02-12-2014 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ThePigPlayer Offline
Jeden z Najlepszych ^^

Liczba postów: 92
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: RMaster
Może raz na ruski rok gram na n1, ale czytając wszystkie te posty, zaciekawiło mnie dlaczego właśnie LiveLoad nie wspomniał o foxie? Rozumiem że jesteście WSZYSCY na RMaster'a wkuci na maksa, ale LiveLoad powinien na początku postu wspomnieć o osobie pokrzywdzonej, czyli Foxie. Ja uważam że fox powinien w trybie natychmiastowym dostać UB, gdyż on nic nie zrobił, a RMaster go zbanował tylko dlatego gdyż bał się że fox doniesie na niego. Jeśli chodzi o te spodnie z maksymalnym enchantem (127), uważam że już z samego powodu tych spodni powinien dostać degre.

Jeśli będzie trzeba, to zawsze w tej sprawie popiorę Foxa...


Pozdrawiam, ThePigPlayer
Oceny: warjot (+1)
02-12-2014 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS