Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #11
RE: RMaster
Już mi lepiej i złość przeszła jak to przeczytałem. Jest okej... tym bardziej się wkurzyłem, że pisaliśmy ze sobą na serwerze i wgl o mnie zapomniałeś stąd ta złość w Twoją stronę i to tylko dlatego bo jednak nie wiem czy chwaląc się tym czy nie... to ja tu najbardziej namieszałem i powiedziałem sobie..... dopóki on degry nie dostanie ja nie przestane. A wiesz.... bana dostałem na N1 za to, że napisałem gdzieś w moim poście, że te spodnie rozdawał policjant a teraz jak on moje podanie odrzucił to na niego zwalam.... ale nigdzie tak nie pisałem ehhh.... od razu mówiłem, że ktoś zabił 2 graczy komendą na free i złapałem 64 włócznie i 64 amulety siły... dałem połowę Remkowi i tak się zaczęła nasza gra na n1... później znaleźliśmy gildię właśnie Legendarni i okradliśmy ich z tych spodni.... poczym Rmaster się na tsie pyta skąd te spodnie mamy... widać zainteresowało go gdzie są i wiedział, że były tam w gildi bo wystarczy, że widział naszą gildie Excellent, która claimy tam zrobiła, sprawdził na /f show Excellent i widział, że to my. To wszystko to paranoja i on degrę dostać musi oraz jego koledzy z rangą policja... bo na niczym się nie znają.. Powiedzieć Wam coś? mimo, że to na moją korzyść to skorzystałem z głupoty SteelRenger bo... wypadło mi demo jak naprawiałem i koleś je podniósł, pisałem do niego itp... nie odpisywał mi i miał to w du*e po jakimś czasie steel się spytał o co chodzi a ja mu wyjaśniłem o co chodzi, po czym zabrał to tamtemu graczowi z eq i mi dał z powrotem. Jako że głupio się czułem, że mu to zabrał bo mimo to nie jego wina i straciłem to ze swojej głupoty, jego zysk moja strata to zachowałem się uczciwie i kazałem dać mu moją włócznie żeby nie było, że ktoś go okradł. Nie jestem taki zły jak większość ludzi z s6 n1 myśli bo to że zabijam to tylko zabawa...


Live, spoko. Pjona.~


Dodam, że ja degrę dostałem za to, że zabrałem Exa mojemu kuzynowi kiedyś z eq... A on jako mod odpier*** takie farmazony to ja nie wiem....

Ten Ex był mój tak wgl... tylko pożyczyłem mu go


PS. Live tak mnie wkur... twój post, że w lola mi się grać wcześniej odechciało a to duży wyczyn...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2014 22:47 przez Pein.)
Oceny: warjot (+1)
02-12-2014 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: RMaster
Czytając to wnioskuję że niestety Rmaster i Liveload są siebie warci, niestety wychodzi na to że ani jeden ani drugi nie dorósł do rangi moderatora.

Podstawowa rzecz to brak umiejętności pracy w zespole, gdybym miał taki kontakt z Chesterem i Kalisem to serwery padłyby po 2 tygodnia a istnieją od 3 lat.
Oczywiście przychylę się do twojej prośby Liveload i Rmaster również straci range, twoja została utracona z uwagi na totalne ignorowanie graczy i problemów na nim, ba sam to sprawdzałem, pod nickiem gracza który szukał pomocy moderatora. Jest mi z tego powodu przykro gdyż liczyłem że jesteście bardziej odpowiedzialnymi graczami.
Pozostaje otworzyć nabór na nowych rekrutów, którzy będą potrafili zachować odpowiedni poziom, jak Nyelia, Mag czy Kultix.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: warjot (+1), DEmrySD (+1), mati5012 (+1)
02-13-2014 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RaKKeN_PL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: RMaster
POPIERAM!
Oceny: warjot (+1), mati5012 (+1)
02-13-2014 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
LiveLoad Offline
Zombie
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jun 2013
Post: #14
RE: RMaster
Ok no to to mi wystarczy, ale jeszcze Banan mógł bym dostać ub na n1 oraz odzyskać moje hasło ? Degra rozumiem ale hasło i ban serio ?

Podziękowanie za rok pracy w administracji...
Oceny: mati5012 (+1), warjot (+1)
02-14-2014 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pein Offline
Moderator s6, Policja n1
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2013
Post: #15
RE: RMaster
Też chce dostać ub na n1 bo bana dostałem właśnie za doprowadzenie tej sprawy do końca. Dziękuje.
Oceny: ThePigPlayer (+1), warjot (+1)
02-14-2014 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RMaster
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
09-12-2014 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS