Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprawa unbana
Autor Wiadomość
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
sprawa unbana
Chce napisać , że dostalem bana na koncie na nicku runez ! Mam tam sporo drogocennych rzeczy ! Otóż do rzeczy chodzi mi o to , że dostałem bana za spam , gdzyż nie miałem ani 1 ostrzeżenia lub kick'a ! Lecz gdybym dostał ostrzeżenie bym sie "ogarną"! Czytałem regulamin i wiem , że ban jest pomimo wielokrotnych ostrzeżeń!Prosze o unbana!
02-13-2014 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Adamek2 Offline
Policja S1

Liczba postów: 63
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: sprawa unbana
Runez jak grałem to ja cię ostrzegałem o słowa i o spam wiedz się nie dziw ze masz bana Smile

Pozdrawiam
MrAdamPro
02-14-2014 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: sprawa unbana
Wiesz co, nie pamiętam dokładnie, czy ja Cię zbanowałam, czy może ktoś inny. Musiałbyś mi podać dokładnie czas zdarzenia co do dnia, miesiąca i godziny. Pozdrawiam.
02-16-2014 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Frezi Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: sprawa unbana
Witam dostałem bana za spam na Nicku QuintiN dostałem jedno ostrzeżenie i nie chcąco chcialem sie tpnac na spawn i chcialem da szczalka na strasza wiadomosc i niechcaco za spamowalem i doatlem bana prosze o odbanowanie i nie zrobilem spycjalnie 2 raz
Pozdrawiam
02-16-2014 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dupson Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: sprawa unbana
Runez, niejednokrotnie widziałem Cię spamującego i wyzywającego graczy na chacie... Nie dziw się, że masz bana.
02-23-2014 01:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: sprawa unbana
haha! widzenie widzeniem! lecz ja nie spamilem zadalem jedno pytanie natunce i ban!

adamek nie sadze ze masz wyzsza range od gracza! więc tzw. nie mysl , że masz nad innymi władze.

I jeszcze coś adam niby mnie ostrzegałeś o słowa ! tylko nie rozumiem cie gdyż nie używałęm przekleńst a chyba "debil " by przeklinał przy adminach a ja nie chciałem mieć bana!

(03-02-2014 14:53)RunezPro napisał(a):  haha! widzenie widzeniem! lecz ja nie spamilem zadalem jedno pytanie natunce i ban!

adamek nie sadze ze masz wyzsza range od gracza! więc tzw. nie mysl , że masz nad innymi władze.

I jeszcze coś adam niby mnie ostrzegałeś o słowa ! tylko nie rozumiem cie gdyż nie używałęm przekleńst a chyba "debil " by przeklinał przy adminach a ja nie chciałem mieć bana!
ja nie miałem ostrzeżenia! a ty adam nei chodzi mi o cb!
i nie myśl i nie udawaj kozaka , że masz niby wyższą range!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2014 15:00 przez RunezPro.)
03-02-2014 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS