Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
kacperzenek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
AngloV
Chciałbym złożyc skargę na policjanta o nicku : Anglov . Bezprawnie on teleportowuje graczy z diamentowym eq i zabija. Niefortunnie gdy się z nim biłem faktycznie wyszedłem ze strachu ze strace moje demoniczne eq z eksaliburem. Mogł to być jedynie ten policjant , ponieważ tylko on był aktywny na serverze. Mojego kolege też teleportował następnie bezczelnie wmawiając , że to nie on. Mam perma ubiegam sie o unbana.
Oceny: Jenga (+1)
03-12-2014 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: AngloV
1.Ja ciebie nie teleportowałem ponieważ byłem na działce.
2.Faktycznie Biłem cie ale to później jak się teleportowałeś do mojego kolegi.
3.Jeżeli masz dowody ze to ja ciebie tepnąłem to przedstaw je.
4.A perma dostałeś za to ze się lognołeś i zacząłeś mnie obrażać pisząc ze jestem niedorobiony i że nie mam Matki..

Dziękuje to chyba na tyle ....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 23:58 przez Sajmek.)
03-12-2014 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: AngloV
dowody... dowody.. ile razy mam pisać.
Oceny: xHades (+1), Sajmek (+1)
03-12-2014 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperzenek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: AngloV
Nie obrażałem cie Anglov nie rozumiem dlaczego dostałem perma. Niestety nie zachowałem żadnego dowodu szkoda , że nie zrobiłem screena. i nie teleportowalem sie do twojego kolegi. A tak poza tym widziałem jak wczoraj dałeś perma vipovi za to ze zabił twojego brata na serverze. Ale perma za jeden logout? nie ban na tydzień czy coś? nie obrazałem cie jakies dowody?

4.A perma dostałeś za to ze się lognołeś i zacząłeś mnie obrażać pisząc ze jestem niedorobiony i że nie mam Matki..
Prosze bardzo jaki komunikat mi wyskakuje jak wchodze na server nie ma nic o obrażaniu administratora

http://zapodaj.net/be193f5af5e16.png.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-13-2014 14:20 przez kacperzenek.)
03-13-2014 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: AngloV
No owszem wyskakuje ci taki komunikat ale to dla tego ze poprostu nie napisalem a ty powinieneś wiedziec za co masz bana.. I jeszcze jedno jak mogłem dać bana vipovi za to że zabił mojego brata jak mój brat ma 23 lata i nie gra w minecraft.. A i napisz mi o której godzinie dałem tego Bana..
03-13-2014 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperzenek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: AngloV
Jako administratora twoim obowiązkiem jest uzasadnienie bana. I gdzie te dowody odnośnie wyzywania cie? Czy moge mieć perma za coś czego nie zrobiłem i nawet nie ma dowodów? Rozumiem bana na tydzień za wyjscie podczas pvp to prawda. Ale nie wyzywałem cie dlatego nie zasługuje na perma.

Nie napisałeś tia? to dlaczego tam jest napisane "logasz sie podczas pvp"?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-13-2014 14:57 przez kacperzenek.)
03-13-2014 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: AngloV
Ja ciebie nie odbanuje ponieważ mnie obrażałeś wiem że źle zrobilem nie uzasadmiając dokładnie tego Bana więc przepraszam, mój błąd. Niestety szkoda ze nie zrobiłem screenshotów to bym ci udowodnił ze mnie obraziłeś.

I jeszcze raz sie ciebie pytam o której godzinie dałem bana temu vipovi.
03-13-2014 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperzenek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: AngloV
Zwracam się do Chestera , aby przedyskutował tą sytuację. Jeżeli head-admin uzna tutaj moją winę i to , że zasłużyłem na perma niech tak będzie . Chociaż dostałem perma za coś czego nie zrobiłem a mianowicie nie masz żadnych dowodów AngloV. Grałem do tych czas na serwerze numer 5 i za wyjście podczas pvp dostałem bana na 2 dni a nie obrażałem cie na pewno sam widzisz że nie masz dowodów.

Wymyśliłeś sobie , że ja cie powyzywałem , aby mieć konkretny powód na zbanowanie mnie. Mścisz się za to , że wyszedłem podczas pvp i nie uzyskałeś exa. Nie wiem na co ci to zmyślanie ale chyba poprostu mnie nie lubisz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-13-2014 15:24 przez kacperzenek.)
03-13-2014 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: AngloV
Dobra ja już się nie będę tłumaczył bo nie mam z czego ale zostawiam tę sprawe chesterowi i jeżeli będzie moja wina to sam Poproszę o degrada.
03-13-2014 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kacperzenek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: AngloV
Ale najśmieszniejsze jest to , że dostałem bana odrazu po wyjściu z pvp więc kiedy mogłem cie powyzywać?
03-13-2014 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS