Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[JuniorMod]ser1234
Autor Wiadomość
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[JuniorMod]ser1234
No hejka, to znowu ja! Smile. Policjantem na s4 jestem od niedawana, ale permisie Policji uniemożliwiają mi wiele czynności, więc postanowiłem złożyć podanie na JuniorModa. Czego na Junior? Bo jak wyżej wspomniałem Policją zostałem niedawno, a z racji iż Moderatorów macie, to postanowiłem spróbować na JuniorModerator'a.
No więc Zaczynajmy! Big Grin
======================================================================
Czy posiadasz VIP:pff, nawet Policjanta. Big Grin
Twój nick: ser1234.
Twoje imię: Sergiusz.
Twój wiek: 16 lat.
Jak długo grasz w Minecrafta? : od wersji Alpha.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : Mniej więcej 3 lata.
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Oooo długo Smile, ze dwa lata będą Big Grin
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : Jak już pisałem w moim podaniu na policjanta: mogę przesiadywać dniami i nocami. Smile
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Na serwerze nie potrzeba za wiele poprawek, bo jest ogarnięty. Ale... na bieżąco chciałbym usuwać gildie na warpach, budować nowe atrakcje dla graczy, oraz ogarniać chat. Wszystkie regiony, oraz cuboidy są ogarnięte.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Ponieważ mam doświadczenie, oraz wkładam cały wolny czas na wasz serwer. Jestem lojalny, odpowiedzialny i mocno się zaangażowałem w owy serwer.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : A więc tak. Teraz wymienię większość pluginów, których znam. : WorldEdit, WorldGuard, (Te dwa pluginy znam na ocenę celującą) permision ex, essentials, Cityzens, tchest, Vault, PlotMe, SinglePlayerCommand (mam w małym paluszku Big Grin), ColoredSigns, Factions, TimTheEnchanter, Rename (Tworzy kolorowe nazwy dla danego itemku).
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Owszem pełniłem, byłem administratorem na ponad 10 serwerach bukkit. ( Co z resztą pisałem w moim podaniu na Policje Smile), byłem jeszcze Policja na serwerze waszego Global_Moda- Dimisiona.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak Smile, posiadam wszystkie powyższe środki komunikacji.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pomyślnie i z rozwagą. P.S podanie pisałem na szybko, bo spieszyłem się ogarniać serwer Smile
Pozdrawiam.
[Pol.s4]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-20-2014 16:26 przez ser1234.)
03-15-2014 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: [JuniorMod]ser1234
Obserwowałam Sera BARDZO DŁUGO. Jestem w stanie stwierdzić, iż owy Policjant ogarnia sytuację. Chętnie pomaga graczom i VIP'om, co jest wielce widoczne, jak i również mi. Jestem na TAK.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-15-2014 16:17 przez ŻółwekNinja.)
03-15-2014 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: [JuniorMod]ser1234
Dziękuję za poparcie Julio Smile

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
Oceny: Steran (+1)
03-15-2014 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [JuniorMod]ser1234
Nic tu nie mam do powiedzenia , to nie ode mnie zależy , ale ja bym był na TAK!
03-16-2014 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: [JuniorMod]ser1234
EDIT: Zdegradowany z przyczyn (mojej osobie) okołoznacznych, tj. znanych po części dzięki informacji przekazanej przez innego użytkownika, a jednocześnie niepewnych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-27-2014 17:29 przez ŻółwekNinja.)
03-27-2014 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: [JuniorMod]ser1234
Anony czyli mnie?
03-27-2014 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
Odp: [JuniorMod]ser1234
Nie runez. Nie o Tobie tu mowa, chociaż sam wiesz kto jest tym użytkownikiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-27-2014 18:22 przez ŻółwekNinja.)
03-27-2014 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Odp: [JuniorMod]ser1234
Najgorsze jest to, że nie wiem za co mnie zdegradowali. Nie wiem co się stało impulsem to popełnienia tego czynu... Nikt się na mnie nie skarżył... naprawdę jest mi przykro Sad

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-27-2014 18:49 przez ser1234.)
03-27-2014 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: [JuniorMod]ser1234
Aha. Anony a co z moim podaniem?

Szkoda , że ser'a zdegradowali , był dobrym policjantem Sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-27-2014 21:26 przez RunezPro.)
03-27-2014 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
[JuniorMod]ser1234
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
03-28-2014 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS