Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starożytne kilofy
Autor Wiadomość
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Starożytne kilofy
Chce zaproponować by na serwer s4 były starożytne kilofy. Gracze mają dużo powodów , by się pojawiły na serwerze . Jeden z ich powodów to jest , że ich "kilof wolno kopie" . Drugi na dodatek muszą "charować" więcej czasu w kopalni , a to jest straszne męczące . Starożytne kilofy umilą graczom admosfere i na tym bardzoo zależy , tak jak innym graczom.
03-20-2014 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: Starożytne kilofy
Runez, sama brałam się do pisania takiego wątku Big Grin Ale kilof kilofem, 100 tysięcy CraftCoinsów kosztuje...
03-20-2014 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Starożytne kilofy
Julito spokojnie oni wszystko zrobią , by mieć ten kilof. Zapewne powiadam Ci , że każdemu bez wyjątku by się przydał.
I wydaje mi się , że dużo graczy go będą chcieli kupić. :B
03-20-2014 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
Odp: Starożytne kilofy
Fakt. Na innych serwerach CraftBoard jest ten kilof, a schodzi jak świeże bułeczki... Dosłownie. Dlaczego nie i na s4? Korzyści będą obustronne;

-My, Gracze, VIP'y i ekipa do rangi Moderator, z chęcią zakupimy owy kilof. Chociaż kosztuje... By go zakupić musielibyśmy kopać w kopalni lub zamówić sms'a na 100 000¢ (100 tysięcy CraftCoins). I będziemy mieli z tego frajdę.
-Administratorzy odniosą zyski z smsów, gdyż jak pisałam wcześniej, kilof schodzi jak świeże bułeczki. I tym samym będą mogli opłacać nasze kochane serwery. Może im nawet na pizzę zostanie Big Grin

Prawda, że korzyści są obustronne?

Moderator Jullcia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-22-2014 10:39 przez ŻółwekNinja.)
03-22-2014 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Starożytne kilofy
No w sumie to mogliby wprowdzić Starożytny kilof na s4.craftboard.pl
03-22-2014 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Starożytne kilofy
Mi chodzi o to by się jak najlepiej grało dla każdego i myślę , że to dobry pomysł.
03-26-2014 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Starożytne kilofy
(03-26-2014 18:43)RunezPro napisał(a):  Mi chodzi o to by się jak najlepiej grało dla każdego i myślę , że to dobry pomysł.

Pogadam o tym z bananem.
04-10-2014 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
panda1234 Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2014
Post: #8
RE: Starożytne kilofy
Ja sam kupiłbym ten kilof.Jestem za RunezPro
04-17-2014 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
Odp: Starożytne kilofy
Jestem za. Jak patrze na kwarc, to zwraca mi się drugie danie. Wink

[Policja]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-17-2014 08:58 przez ser1234.)
04-17-2014 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
Odp: Starożytne kilofy
Wprowadzone.
/Le Close
07-09-2014 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS