Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie [Moderator]
Autor Wiadomość
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie [Moderator]
Czy posiadasz VIP: Niestety nie ale posiadam rangę Policjant.
Twój nick: AngloV
Twoje imię: Szymon
Twój wiek: 15lat
Jak długo grasz w Minecrafta? : 3lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : około 3 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Ponad 2 lata
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : od 5 do 7 godzin
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Bardzo chciałbym pomagać administracji w upiększaniu serwera.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Wiem że jest dużo doświadczonych i chętnych graczy na to by zostać Moderatorem waszego serwera lecz mam już wysokie doświadczenie ponieważ już dłuższy czas jestem policjantem na tym serwerze.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : WorldEdit / Worldguard / essentials / AzRank / Factions /
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Owszem pełniłem funkcje admina i moderatora.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak posiadam oba wymienione programy komunikacyjne.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Myślę że się nadam i pomogę administracji w utrzymaniu serwera.
04-06-2014 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
SamlonE Offline
Moderator

Liczba postów: 34
Dołączył: Nov 2013
Post: #2
RE: Podanie [Moderator]
Jestem na Tak, ponieważ jest on godny tej rangi Big Grin
Oceny: Sajmek (+1)
04-07-2014 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: Podanie [Moderator]
Mała znajomość pluginów, oraz doświadczenie również małe. Jestem na nie, gdyż na Moderator'a trzeba umieć troszkę więcej. A. I jeszcze jedno. Byłem na ts i słyszałem jak z kimś gadałeś. Wyzywałeś adminów, oraz przeklinałeś. Więc równiesz wnoszę o degradacje owego policjanta.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-07-2014 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Podanie [Moderator]
haha sorry bardzo ale nie przypominam sobie żebym rozmawiał z tobą na ts3 i jeszcze jedno o ile dobrze wiem to jesteś policjantem na s4 więc zajmuj się s4 a nie się wtrącasz w czyjeś sprawy i w czyiś serwer więc zajmuj się swoim serwerem a jak masz mało do roboty to idź sobie pobiegaj...
04-07-2014 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: Podanie [Moderator]
Bo się nie odezwałem mośku... Wink. Nawet nie powiedziałem cześć, bo jak usłyszałem o czym gadacie, to odechciało mi się co kolwiek mówić. I nie, nie nudzi mi się. Piszę całą prawdę o tobie.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-07-2014 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
Odp: Podanie [Moderator]
Potwierdzam słowa Sera.

PS: Tylko mi napisz "nabijacz postów" i lecę do Banana.
04-07-2014 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Podanie [Moderator]
Julcia ja ci już coś mówiłem na temat wtrącania się w czyjeś sprawy i jeszcze jedno sprawy osobiste się załatwia osobiście a nie że do banana zaraz lecisz !!...

A i jeszcze coś dodam ja jestem ciekawy kiedy nabierzesz odwagi aby Kultix mógł cię przepytać z komend..

PS: Idź nagrywać filmiki na YouTube ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2014 16:35 przez Sajmek.)
04-07-2014 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Odp: Podanie [Moderator]
Sajmek w przeciwieństwie do ciebie Julia zna komendy. Moja szkoła Wink.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-07-2014 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Podanie [Moderator]
No zobaczymy czy zna komendy. Jakoś parę dni temu uciekła z ts bo kultix chciał ją przepytać. A tobie to radziłbym zmienić ton z jakim się do mnie zwracasz bo nie jestem jakimś gnojem i nie myśl sobie ze będę pozwalał aby jakiś szczyl mnie obrażał więc uważaj a co do julci to ja to inaczej zalatwie. I Prosze mi nie spamowac pod postem ! .
Dziękuje.

Pozdrawiam: AngloV
04-07-2014 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
Odp: Podanie [Moderator]
"Ja w ogóle nie znam jakichkolwiek komend." Sory, ale tak na pewno nie mówiłam. Powiedziałam, że nie znam "mniejszej większości" komend, bo uczyłam się ich 3 lata temu! Przez stresik przed testem szóstoklasisty chyba mogłam zapomnieć, prawda? A jak zapomnę którejś komendy, która będzie mi potrzebna, to od czego mam internet? A z TS'a wyszłam, bo akurat musiałam zejść, więc nie kłam mi, że uciekłam z TS'a. I tak, to ode mnie i maga zależy, czy zostanie przyjęty. To, że trzymacie sobie "sztamę" z Kultixem mnie mało obchodzi.
04-08-2014 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS