Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warp... Sąd?
Autor Wiadomość
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Warp... Sąd?
No właśnie, kochani. Siemanko, przy okazji. Sleepy Mam taki pomysł, aby zrobić /warp sad na serwerze. Już wam mówię o co chodzi:

A więc /warp sad ma być, jak sama nazwa wskazuje, sądem. Kiedy wystąpi jakaś skarga na serwerze pomiędzy dwoma użytkownikami, wtedy Moderator serwera (Policja jeszcze nie ma doświadczenia ani komend) przeteleportowuje obu graczy na /warp sad. O ile będą, to również świadkowie zostaną przeteleportowani. Potem w dwóch ławkach zasiądą Oskarżyciel i Oskarżony. Moderator zaś zasiądzie w ławce sędziowskiej. Otóż na /warp sad będzie można spokojnie roztrzygnąć spór pomiędzy użytkownikami. Oczywiście każde przekleństwa/obrazy w stosunku do osób będących w sądzie będą karane zabraniem jakiejś rzeczy z ekwipunku (po procesie owe rzeczy zostaną oddane użytkownikom, którym się je zabrało). Kiedy Moderator uzna, że nie potrzebuje więcej dowodów, na serwerze pojawi się ogłoszenie "Sędzia ustala wyrok procesu...". Po czasie 3 minut pojawi się kolejne ogłoszenie:
-Jeśli Oskarżony będzie winny, ogłoszenie będzie wyglądać tak: "Oskarżony <nick oskarżonego> jest winny postawionemu mu zarzutu <zarzut, czyli powód sporu> przez Oskarżyciela. Za karę zostanie (Tutaj wybór jest szeroki, od wpakowanie do więzienia, przez kick z serwera, po 3 minutowy tempban [adekwatnie do sytuacji]
-Jeśli Oskarżony jest niewinny, sytuacja się odwraca: "Oskarżony <nick oskarżonego> jest niewinny postawionemu mu zarzutu <zarzut> przez oskarżyciela. Oskarżyciel ma obowiązek przeprosić oskarżonego. (Adekwatnie do sytuacji zwykłe przeprosiny można zastąpić czynami opisanymi powyżej lub odebraniem rzeczy z ekwipunku na zawsze)"

W ten sposób będzie można sympatycznie rozwiązywać problemy na serwerze, bez wyzywania i płaczu.

Podoba Wam się? Piszcie komentarze pod tym postem!
04-13-2014 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: Warp... Sąd?
Sory, ale to jest bezsens. Dodatkowa praca dla moderatorów. Z resztą skargi się pisze na forum Wink. To jest najbardziej skuteczna metoda jeśli chodzi o spory graczy. Niestety na serwerze mamy takich graczy, którzy zaraz będą pisać: eee byłem w kopalni!!! Znalazłem diaxy, a ty mnie tepnełaś!!! Żal!!! (Pospolity gracz-oczywiście bez jakiejkolwiek urazy). Myślę że ten pomysł nie wypali. Taka jest moja opinia.

[Policja]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-13-2014 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dragonek_123 Offline
Subskrybuj mój kanał na YT

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2014
Post: #3
RE: Warp... Sąd?
TAK to jest dobry pomysł. Zresztą nic + nic - Big Grin
Oceny: MrWersProKox (+1)
04-14-2014 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
szymek123 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
Thumbs Down RE: Warp... Sąd?
O co ci chodzi złóż najpierw ss i podanie a potem zobaczymy
Wink
04-15-2014 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Warp... Sąd?
Yhhhh julcia wiesz , że to dózo pracy? I nwm czy do zbyt dobry pomysł ale lepiej jakby było więzienie na serwerze , gdyż za np. nodusa siedzi w więzieniu 7 dni , za przekleństwa na dzień itp. Tylko żeby każde więzienie było do innej kary. Big Grin
Oceny: panda1234 (+1)
04-15-2014 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
Odp: Warp... Sąd?
Dużo* Wink. Ortografia się kłania Tongue

[Policja]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-15-2014 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Warp... Sąd?
Hmm...

Pomysł nawet, nawet, ale planowanie, budowanie zajmie nam troche czasu(chyba ze schemat wkleimy ;D), poza tym nie ma to najmniejszego sensu, tak jak użytkownicy wyżej, skargi głównie piszemy na forum w dziale serwera. Plan możliwy do wykonania, ale to dopiero w przyszłości.
Oceny: prokokx (+1)
04-16-2014 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Odp: Warp... Sąd?
Owszem, Mag. Ale mi chodzi o takie sytuacje, kiedy wchodzę na serwer i bezpośrednio sypie się spam:

Julcia, bo ja sie wymienialem z (wstaw losowy nick) i ja mu dalem demo a on mi nie dal kosy.

Czyli chodzi mi o rozwiązywanie sporów pojawiających się bezpośrednio na serwerze, co nie wymaga składania skargi na forum. Smile
04-16-2014 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
panda1234 Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2014
Post: #9
RE: Warp... Sąd?
To dobry pomysł , ale nie wiem czy gracze to doceńoł.
04-17-2014 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
Odp: Warp... Sąd?
No dobra, dobra. Wyobraź sobie Julcia: wchodzisz na serwer, a tu spam, że ten i ten mnie oszukał. Będzie totalna masakra.

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-20-2014 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS