Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Autor Wiadomość
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #21
Heart RE: Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Ggogle czy jak Ci tam , nie moglem go tak stracic bo wywalanie mam pod end a ja bylem na dzialce i biegalem po niej i myslalem nad tym jak zbudowac magazyn i mialem go gleboko w eq , ja mysle jednak ze to nie AngloV bo pisalem i gadalem z nim i z Drizzem . Mam nadzieje ze taki banan czy ktos taki nie wyjedzie mi z tekstem Administracja nie odpowoada za stracone itemy...
04-23-2014 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #22
RE: Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Podaj datę i godzinę, to sprawdzi się logi.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: prokokx (+1)
04-24-2014 07:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #23
RE: Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Sprawa juz wyjasniona , AngloV napisal ze u kogos w eq znalazl tego exca i mu zabral i oddal mi , mowil ze to jakis moderator a chyba tylko RMaster ma moderatora na serwerze.

Anster to powiedz mi jak dales rade squnikowi i jego 2 kolegom a byles pod sciana ... Cheaty ... I ze potem eq nie naprawiales tylko zostales i widzialem ale nie mam ssa ale oni tez to pewnie widzieli BILES Z KOXA...

Banan juz nie potrzeba bo odzyskalem i z anglovem mozesz pogadac kto to zrobil bo on go dla mnie odzyskal.
Temat juz mozna zamknac , zostalo Kto to zrobil.

I ja nic nie mowilem o banie dla cb . Mowilem o kicku w gildi bo obnizasz bardzo power i mowisz do mnie zebym ci exca dal...a to juz wkurza jak mi spamisz daj exca...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-25-2014 12:22 przez CzaroPL.)
04-25-2014 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MrVinea Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 22
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 7 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #24
RE: Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Hahah biłem z koxa? z squnikiem ? jakim squnikem cioto z nikim takim nie biłem się co jeszcze wymyślisz dzieciaczku, daj dowody bo ty zawsze kłamiesz nawet na Anglova. Na all ludzi zwalasz kłamstwa.
oszuście zasrany , takiego bana se możesz wsadzić sobie gdzieś, bo już byś miał bana za oszustwo i kradziesz.
Dobrze mówiłem ,że nawet nikt takie coś nie widział, a już wymyślieliście sobie bajeczke potym jak załatwiłem bana twojej zasranej dzieczynie yakushi. pf, powiedziałeś twoiemu koledze i już odrazu dał bana , a jak mówiłem żeby ci dał bo nawet sam widział jak policjanta wyzywałeś, to nie chciał ci dać, hhhhmmmmm powiesz czemu? Twoje all żeczy i Yakuhi to kopiowane dobrze mówili.
ja też takie coś to i ja umiem wymyślić... dam przykład (masz excalibura z czitowanego , niestety nie mam ss ,bo to się szybko działo, masz nieskączone eq i kose 125 ostrość proszę dla niego bana ) Cooo widać ,że oszukiwany ten tekst jest? albo ty to naprawde robisz.
A i cioto nie biłem się z takim żadnym squnikiem i ja naprawiam seta najczęściej na warp kopalnia ,bo jak wypadnie mi coś demo to potem zgarne a na warp free ktoś zabierze już nie raz tak miałem. Chyba że nie widzisz jak mnie nie ma minute na warp free ,bo naprawiam seta , a poco ja ci to mówie jak ślepy jesteś i znajdzesz swoją wymówke, bo znam cię już nie raz chciał ci dać bana ktoś a ty oszukiwałeś i zwalałeś. Na własne oszy widziałem na czacie... = Oszustem jesteś
Mówie ci dzieciaku tak już mnie wkurzyłeś że zaras ty ja ci załatwie bana!! !!!!!!!! Angry
Bym na ciebie dał normalnie wszystko oszuście żebyś miał bana ,bo tylko oszukujesz , kradniesz i wyzywasz ludzi, bo ty z nikim nie umiesz rozmawiać na n1 tylko taki na forum spokoiny gdzie ten charakterek? Dawaj zobaczy każdy jakim jesteś, Bo pewnie cię nie znają.
Jak będę mieć unbana zrobię z 100 ss z tego co ty robisz codziennie.
Widać odrazu.. to wymyślone. Zawsze myślicie,że wam to na sucho idzie? Każdy to widzi na serverze i myśli co to za dziecko neo.
Nie znam takiego czita aby eq było nie wyczerpalne i Z nikim nie walczyłem ,bo boje się wyiść jak macie nodusy + excalibury.
I CO OSZUŚCIE? zatkało? Lepiej uważaj moi koledzy i sojusznicy będą teraz cały czas ss robić jak oszukujesz i Kradniesz
Sam się o to prosiłeś. zaczełeś ? to ja skończe. Nawet jeszcze twój kolega kradnie mi itemy i daje ci... bo mi ostatnio amulety ukradł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-25-2014 15:08 przez MrVinea.)
04-25-2014 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #25
RE: Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Banan, sprawa juz wyjasniona , wątek mozna zamknąć, nie wazne kto to zrobil , wazne ze go odzyskalem

Anster jak cos chcesz to osobny wątek

Kopiowane itemy anster po resecie zamieniaja sie w zwykle . Wlocznia to patyk z tym samym enchantem tylko bez glodu i nazwy smocza wlocznia.. Nic takiego nie mam -,- , jakbym mial to moglbym bana dostac . Rzucam takie cos do kosza lub innym graczom ;p

Anster , ilu mnie goaci na n1 oszukalo... I to z czego.. Dlatego nie wymieniam sie juz tylko jak bardzo potrzebuje to kupuje albo pozyczam od kolegi.

Anster dzieciaku .. Czyta sie regulamin .. Administracja nie odpowiada za stracone itemy .. Tylko cioty to wykorzystuja .. Taki VNM zawalil mi 3/4 demo seta bo za exca mialem mu dac.

Jak mialem zrobic ssy jakby Diablo197 na serwie nie bylo to bym nie wiedzial bo mialem go w srodku eq -,-

Banan zamykaj wątek , wszystko wyjasnione i nie chce wiedziec kto to..
Koniec.

Gadam zawsze na skype z royem yakushi i czasem Asklysem i z anglovem jak jest na n1

Zamykaj ktos wątek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-25-2014 20:23 przez CzaroPL.)
04-25-2014 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #26
Odp: Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Zamykam.
04-25-2014 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #27
Zabranie policji AngloV ( Prosiłbym o bana )
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
05-01-2014 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS