Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Autor Wiadomość
BladzieW Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Witam dziś o godzinie 19 na serverze miałem styczność z cziterstwem w czystej postaci . Opisze sytuację . Jak pewnie wielu już zdążyło na serverze się przekonać lubie okradać i niszczyć gildie w nietypowy sposób . Lubie tepać się do poszczególnych graczy , którzy często tą prośbę o teleportację akceptują i tak niszczę ich gildie zbijając powera itp . Dziś dzień jak co dzień tepam się do gracza Matix2000 , on akceptuje i zaczynam go klepać . Gość ruszył do ataku dosłownie 10 uderzeniami zniszczył mi praktycznie seta prot 4 . Nie miał na sobie efektu potki siły (to widać) , zjadłem koksa , set mi jeszcze nie padł serduszka zaczęły mi spadać jakbym koxa nie miał , wciskam f5 żeby widzieć postać z widoku 3 osoby i proszę co widzę ? Gość bijąc mnie i nie podskakując zadawał mi same krytyczne obrażenia (widać to po charakterystycznym gwiazdkach które unoszą się po uderzeniu krytycznym). Wiadomo jak się to skończyło , padłem. Pisze do tego gracza żeby oddał ity bo (skłamałem) mam nagranego jego nodusa . Gość się przestraszył i chciał mi te ity oddać , ale wiadomo kręcił że tam sie utopiły w lawie itp , tym was już zanudzał nie będę . Dla pewności wytepałem się do niego poraz drugi tracąc drugiego seta prot 4. Po chwili rozmowy z nim jawnie przyznał się do nodusa pisząc "Kiedyś już tu miałem bana za nodusa na tydzień , a teraz nic mi nie zrobią , bo kto ci uwierzy." Zróbcie z tym co chcecie , ja cziterstwa nie znosze i chciałbym odzyskać itemy które ten cziter mi zabrał swoją chorą nieczystą grą . Ogólnie straciłem na tego patałacha 2 sety prot 4 , 1 miecz ostrość V i 1 miecz 5/2 , 9 koksów , 2 perły endermana , 8 potek siły , kilof 4/3. Oczekuję sprawiedliwości i tępienia zczitowanych gnoi.
04-23-2014 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
*Porucznik* Destroyer Offline
Śledzący Forum -. - -.- - .-

Liczba postów: 96
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 15 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Czemu nie zrobiłeś ss? Bez dowodów nic nie zrobisz Tongue Może ktos go sprawdzi czy ma nodusa/Huzuni.
04-23-2014 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Pierwsze słyszę o Huzuni. To jest jakiś nowy nodus, wtf?
04-23-2014 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
*Porucznik* Destroyer Offline
Śledzący Forum -. - -.- - .-

Liczba postów: 96
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 15 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Nie słyszałaś o huzuni?? Panie sprint działa tylko wtedy gdy biegasz antiknock Ixo ma huzuni wziołem kose z zabójczym 7 razy mu uwaliłem ponad ten się nie ruszył xD Ma criticale jakaś ulepszona killaura oglądałem poradnik bo nie wiedziałem co to jest ale nie używam! Big Grin

Są też lepsze ale nie wypowiem się o nich bo stev'y czekają na pożywienie XDD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-23-2014 19:09 przez *Porucznik* Destroyer.)
04-23-2014 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BladzieW Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
No to kurde lipa panowie , generalnie w sumie szkoda że tych dowodów nie mam , wiecie nie zależy mi tu na tym żeby kogoś udupić , jestem starszym graczem mam 20 lat , takie żarty to nie na tym etapie , gram sobie spokojnie i szkoda mi tych itemów bo długo na nie ciułałem . Jeszcze nie wiem jak jakaś gildia zaclejmowała kwarc na warp nether..
04-23-2014 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #6
RE: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Administracja nie odpowiada za itemy, i nie masz dowodu że takie coś się zdarzyło.
temat do zakmnięcia Smile
04-25-2014 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
Poobserwuje tych dwóch delikwentów.
04-25-2014 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
suskrofa1 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Skarga (Matix2000) Nodus (KillAura)
tez mialem to samo gosciun mie zabil 1 walnienciem z alpki a mialem skurzanom zbroje i kamienny miecz

gosciu i przepraszam za błędy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2014 14:14 przez suskrofa1.)
08-21-2014 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS