Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikające itemy !
Autor Wiadomość
Pro100wRyj Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 27 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
znikające itemy !
Witam administracje craftboardow mam pewna skarge dotyczącą ciągłych restartów i wyłączania się serwera gdyż przydarzyła mi się taka sytuacja nie raz to postanowiłem napisać ta skargę serwer s5 codziennie się wyłącza koło 2 razy ale są takie dni co potrafi się wyłączyć nawet 4 razy i gdy się np wczoraj wymieniałem z kolega on mi dał exa i demo a ja mu sms na vipa na innym serwie i po tym za 3 min serwer się wyłączył i itemy mi znikły i ani on ich nie ma ani ja one po prostu przepadły to była pierwsza wpadka druga miałem teraz gdy kupiłem smocza wlócznie i też mi znikła bo sie serwer wyłączył ja wbijam kasy nie mam ani smoczej i teraz się właśnie wkurzyłem i piszę ta skargę przez te resety straciłem tyle wartościowych itemow wiec proszę administracje o wgranie pluginu na zapis itemow czy coś takiego bo już mnie szlak trafił ! i proszę o zwrot itemów jeżeli się da jeżeli nie to proszę chociaż o wynagrodzenie mi tej szkody ucieszę się nawet z polowy tej kwoty którą wydałem na swoje konto.
PROSZĘ ADMINISTRACJĘ O WYPOWIEDZENIE SIĘ NA TEN TEMAT.
Oceny: zlotykiller (+1), ScyThe (+1)
04-24-2014 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ScyThe Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: znikające itemy !
też bym sie wkurzył jezeli bym wydal kase na serwer a by mi znikł np ex kupiony. admini powinni sie tym zajac
04-24-2014 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
zlotykiller Offline
Banned

Liczba postów: 27
Dołączył: Dec 2013
Post: #3
RE: znikające itemy !
hmm bardzo ciekawa sprawa przyznam szczerze ze kiedys mi sie zdarzyło mieć podobna sytuacje bo gdy zrobiłem diax set nałożyłem go i za jakies 5 min chyba byl restart serwa wbilem i go nie mialem ale nie sadzilem ze to przez to ale jak sie okazuje to prawda admini musza cos z tym zrobic bo jak tak bedzie to ludzie beda mieli problemy
Oceny: Online1234 (+1)
04-24-2014 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
Odp: znikające itemy !
Kochany użytkowniku serwerów CraftBoard.pl!

Mowa jest tu o tzw. "Cofkach" serwera. Mianowicie co to znaczy: Cofka wyrzuca wszystkich z serwera, a rozgrywka, jak sama nazwa wskazuje, cofa się o jakiś czas. Na przykład: Zdobyłeś Excalibur 3 minuty temu, a cofka wynosi 15 minut rozgrywki wstecz. Rezultat? Strata Excalibura, bo 15 minut temu jeszcze go nie miałeś. Nie tylko Ty jesteś świadkiem takich wydarzeń, ba! Sama tak miałam na serwerze s4.craftboard, gdzie serwer cofał się 15 razy na dzień o całą 1 godzinę rozgrywki do tyłu. Sprawa skończyła się podobnie tak, jak teraz; ktoś poszedł z tą sprawą do Administratorów serwera. Nie pamiętam co to dokładnie było, ale chyba był to błąd konsoli. W rezultacie Administratorzy poszperali co się dało i teraz serwer cofa się 1 raz na kilka miesięcy o 5 minut rozgrywki do tyłu. Myślę, że i teraz dzieje się coś z konsolą Twojego serwera. I pewnie Administratorzy okażą się profesjonalizmem ze swojej strony i postarają się naprawić problem Cofek. Co do itemków: O ile się nie mylę, to za swoje wyposażenie płaciłeś grube pieniądze z telefonu, prawda? W takim wypadku trzeba będzie niezwłocznie zgłosić się do Szybkiego Banana - właściciela serwerów CraftBoard.pl - oraz podać dane szczegółowe zakupu: datę, godzinę, numer telefonu (spokojnie, administracja do nikogo nie wydzwania i nie rozpowszechnia żadnego z podanych jej numerów), kod (czyli, np. AF.S1.Twójnick) i tak dalej. Po podaniu danych szczegółowych administracja sprawdzi czy faktycznie było wykupowane owe wyposażenie i w drodze wyjątku jest w stanie Ci je oddać. Chociaż regulamin jasno mówi, że "Administracja nie odpowiada za stracone itemki", to myślę, że dzięki zgłoszeniu jest szansa na ratunek. Mam nadzieję, że pomogłam. Smile

AnonymousJullcia, moderator forum i serwera s4.craftboard
Oceny: zlotykiller (+1)
04-24-2014 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pro100wRyj Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 27 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: znikające itemy !
ŻółwekNinja bardzo pomogłeś twoja wypowiedz jest bardzo profesjonalna Smile i pocieszyłeś mnie Smile a co do tych itemow to tak koledze wyslalem vipa na inny serwer taki nie wasz taki pvp serwer a on mi na tym dal exa i demo
a wlocznie kupilem sobie sam to co wysylalem smsy na wlocznie to chyba mam te dane wszystkie poszperam w telefonie Smile
04-24-2014 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS