Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UnBam dla PolarisPL !!!
Autor Wiadomość
MrMiecz Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
UnBam dla PolarisPL !!!
Nie jeden się przekonał że Polaris ma często laga więc pierdy to z tego pewnie sami widzieliście nie jednego na lagu ciekawe wszyscy piszą skargi a sami mają czity i co nic z tym nie robicie to dlaczego PolarisPL za głupiego laga mam ssy na nie jednego więc jak ktoś mi napisze jak wczoraj miałem częste lagi przez burzę i przed wczoraj to ja wstawie ssy wszystkich graczy





Dlaczego zbanowana!!!???
04-24-2014 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: UnBam dla PolarisPL !!!
Polaris nie miała nodusa, lecz coś gorszego. Miała huzuni. Koniec tematu. Nawet sama się spaliła dając ss'y na skargę na Urbana. Ten prostopadłościan to jedna z funkcji huzuni.

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-24-2014 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: UnBam dla PolarisPL !!!
Nie rób z siebie idioty, w logach wszystko widać jak na dłoni.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
04-24-2014 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: UnBam dla PolarisPL !!!
Myśle , że moja wypowiedź pomoże PolarisPL.
Więc zaczynam , też raz dostalem niby bana za nodusa , że niby miałem pierdy , lecz to kłamstwo!
Po 1 mnie lagowało i cofało . Po 2 musiał bym być "debilem" , żeby mieć włączony sprint przy obecniej zdarzenia A.Julci.
I po 3 popytywałem na serwerze i okazało sie , że enderborn204 mnie potkopywał bym dostał bana.
Ser twój post jest błędny , z czego co wiem na huzuni na sprincie nie widać żadnych pierdów!
Lecz gdy już biegniesz to już masz sprint'a i jak znów staniesz nie masz i tak pierdów!
Prosta filozofia! Może pobierzcie huzuni i zobaczycie.
Bo piszecie jakieś brednie na forum. Mam dśw w sprawie chiterów i swoje lepiej wiem. (z oglądania filmów i z czystych faktów , gdyż mój kolega posiadał huzuni.
Przez burze też miałem lagi.
Daliście jej bana za nic jak dla mnie.
Czy banowanie to dla was przyjemność?
POLARIS NIE MA HUZUNI ANI INNYCH WSPOMAGACZY.
Polaris ma tzw. zeza i nie może w nikogo trafić więc nie pierniczcie , że ma huzuni!


Jestem zżenowany waszymi złymi podglądami droga administracjo.
Banan wstawiam się w jej sprawie bo też dostałem nie słusznie bana tak jak ona.
Adminie myślisz , że nikt nie ma lagów?
Wy nic o lagach nie wiecie!
Są różne rodzaje lagów.
Zaobserwowałem rózne lagi i myśle na 100 % , że polaris też go miała.
Przez ten lag mamy pierdy . I po kilku sekundach pojawiamy się w zupełnie innym miejscu.
Kończe , bo sie napisałem.



Wasz runez
04-24-2014 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: UnBam dla PolarisPL !!!
Kolego. Wiem jak działa huzuni. Kolega mi to dokładnie przedstawił. Owszem nie widać owych "pierdów". Ale Polaris zaprezentował swojego moda poprzez funkcje "ESP" to ten czerwony prostopadłościan zdradził Polaris. Zobaczcie sobie na skargę napisaną przez Polaris. Ban był słuszny. Jak chce zawitać na serwerze-niech się odbanuję sms'em. I nie instaluje różnych nielegalnych modów.
P.S runez. tu nie chodzi o te lagi ze sprintem w miejscu...

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-24-2014 22:52 przez ser1234.)
04-24-2014 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
Odp: UnBam dla PolarisPL !!!
Patrz Seruś jaka sytuacja:

Serełek dostaje degradę z przyczyn nieznanych: szkoda...

Największy cheater na serwerze dostaje bana: UnBan! UnBan!!!

W krótkich słowach: jak Sereł dostał degradę to nikt nie płakał, ale jak największy cziter serwer dostał bana to wszyscy płaczą.

Przepraszam, ale jak chcecie "czitować", to poszukajcie sobie innego serwera.
04-25-2014 07:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: UnBam dla PolarisPL !!!
Ahaaaaa na ssy widać ESP player lub chest ahaa.
Już wiem PolarisPL jak najwyraźniej dostała slusznego bana.
04-25-2014 07:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: UnBam dla PolarisPL !!!
drogi kolego nie interesuje mnie czy masz lagi czy nie gdyż nie opieram się na żadnych przycięciach czy filmach, a na logach które są nieomylne w diagnozie nodusów. Autor tematu bez wątpienia używał wspomagaczy więc otrzymał bana, więc zamiast wypisywać głupoty zastanów się nad swoim postępowaniem.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
04-25-2014 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS