Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ser1234 juniormod hah
Autor Wiadomość
MrKoxu Offline
Banned

Liczba postów: 27
Dołączył: Jul 2013
Post: #1
ser1234 juniormod hah
To ja Pawlo921 Mam sprawe do adminow którzy mają większe doświadczenie niż ser1234.

Dzisiaj 26.04.14 pozwoliłem wejść mojemu bratu na minecrafta nie wiedziałem ze on zna moje hasło i coś mi mówil ze zabija 'monifonik' i nie traci itemków ja wszedłem i dostalem bana na ip za niby nodusa prosze o rozpatrzenie tej sprawy...




ser jest pierwszy raz po resecie servera i niby znal monifonika od 2 lat i ze gral na s4 od poczatkow

moje przeczucia ze ser1234 to monifonik albo ser to kolega monifonika i ze mu daje kase na wszystko

ban na ip za nic masakra... Sad Sad SadAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngelAngelAngelAngel jestem niewinnym niewolnikiem s4
Oceny: RunezPro (+1), panda1234 (+1)
04-26-2014 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Odp: ser1234 juniormod hah
Słuchaj. Monifonika kojarzę, bo grał na serwerze 2 lata temu... taki mistrz pvp... Dostałeś bana za nodusa, bo faktycznie go miałeś. Patrzyłem na ciebie przez ostatnie 5 dni. Dzisiaj zauważyłem jak bijesz plecami, oraz zabiłeś monifonika na 2 razy. Koniec tematu.

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-26-2014 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: ser1234 juniormod hah
Stary, odstaw to, co ćpasz, bo chyba masz halucynacje. Ja i Ser gramy na s4 od początku jego istnienia, a z tego co widzę, to ty chyba ślepy byłeś, że nas nie widziałeś na serwerze. Znamy go na własną kieszeń. I chyba lepiej wiemy jak wygląda bicie z nodusem a bicie bez niego. Twój braciszek albo Ty zainstalowaliście nodusa, to macie za swoje. Tak więc nie wmawiaj mi, że jesteś niewinny.
04-26-2014 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MrKoxu Offline
Banned

Liczba postów: 27
Dołączył: Jul 2013
Post: #4
RE: ser1234 juniormod hah
Znacie to dobrze bo sami macie
Jullcia ładnie cie nauczyli kłamac ty od początku serva

ty nawet nie grałas jak nie było kos ani demo


W tedy była mądrzejsza administracja a nie to co w tych czasach
Oceny: RunezPro (+1), panda1234 (+1)
04-26-2014 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: ser1234 juniormod hah
(Wybuch śmiechu) Stary, w czasach, w których ja grałam na s4 zwykła diax zbroja to było COŚ, a co dopiero z enchantem. Nie wmawiaj mi, że mamy niby modyfikacje, bo dostaniesz warna i się skończy. Ty chyba nie wiesz co to poradnik na YouTube.
04-26-2014 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
Odp: ser1234 juniormod hah
W tych czasach jest więcej wszelkiego rodzaju cheaterów, oraz oszustów. Zrozum, że musimy być surowi. Nie wiesz jak to jest, więc zamilcz.

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
04-26-2014 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
panda1234 Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2014
Post: #7
RE: ser1234 juniormod hah
TAk tak Pawlo921 ma wielkoł racje ja terz dostałem bana niby za nodusa. A go nie posiadalem ani nie posiadam !!!! prosze o unban ktury mi sie należy .
Oceny: MrKoxu (+1), RunezPro (+1)
04-26-2014 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: ser1234 juniormod hah
Hah! Po raz pierwszy się zgadzam z Pawlo.
Panda1234 został nie słusznie nie słusznie oskarżony o huzuni!
Szczyt chamstwa i nie dśw ser'a.
Ser ja już o tb coś wiem , ale nwm czy to prawda.
Ser znasz PeterHollens lub MrFaper?
PeterHollens pisał , że jest z administracji i co zatkało?
To fałszywe konto do sprawdzania chiterów na którym ma demo set , exc oraz kilo guardianów!
A MrFaper to kolega sera który niby wie wszyściutko o huzuni!
Ser przyznaj się , że to ty PeterHollens!
Postaram sie , by administracja się dowiedziała po IP.
Noi pytałem sie MrFaper skąd ma te itemy . A on , że kupił! Hahahah no to beka z niego by kupić całe demo , exc , all amulety oraz kilo guardianów.
Dalej napisałem przyznaj się skąd to masz .
Odpisał , że grał dawno na tym koncie i , że sie odbanował , bo dostał ban za huzuni!
WSZYSTKO CO NAPISAŁ TO JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO!
Gdyż ser1234 przelał swojemu koleżce pieniądze , by kupić profesionalny zestaw PvP.
Na dodatek widziałem jak PeterHollens i MrFaper szli na siebie solo i zauważyłem o nich huzuni (Kill aure)
Nie mam ssy ani nic ale jedno wiem! Widziałem jak PeterHollens dostawał w powietrzu od MrFaper za pomocą kill aury.
Oświadczam , że ser to peter a MrFaper to jego koleżka który wie niby wszystko a huzuni.
Bo serel i MrFaper je same posiadają! Administracja nie jest taka święta.
Peter to albo jego multi konto albo kogoś innego z administracji.
Ser wyjawnisz nam prawde?
Hah Pawlo i nodus! Nodus nie ma opcji , żeby zabijać na 2 hity!
I nie wymawiajcie sie , że to z poradników z YT.
MrKoxu zresztą chyba sie też o tym domyśla.
Prawda i tak wyjdzie najaw!
I co julcia zamkniesz Wątek , by bronić sera i nawet samą siebie??
Taka administracja hahahha! Julcia jest dobrą moderatorką !
Ale to co ser zrobił? To nie dopuszczalne jego zachowanie .
Powinna go czekać kara!
Ser ty sie do tego nie przyznasz?
Panda nie ma chitów , bo byłem u niego a ja próbuje na policje i nie chce , by miał chity.
I co zrobisz mi coś , że wyjawniłem prawde?



PS. Nic o pvp nie wiecie wkońcu sam ser posiada huzuni!
Może sb ubzduracie , że ja mam!?
Szczyt chamstwa!
Niech Admini lepiej sprawdzają swoich rekrutowanych!

Chyba bym sam tego nie wymyślił?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-26-2014 19:10 przez RunezPro.)
Oceny: panda1234 (+1), MrKoxu (+1)
04-26-2014 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MrKoxu Offline
Banned

Liczba postów: 27
Dołączył: Jul 2013
Post: #9
RE: ser1234 juniormod hah
To co runez napisał to prawda i nawet Panda1234 nie miał czitów więc sprawdżcie sera i persewa bo persew się ostatnio zrobił sie jakis dziwny bo wszystkich okradał arek64 zbierał 2 tygodnie na exca a wszedl persew i nagle arkowi znikl exc i set demo i amulety a sam się na tym przekonałem bo mi zabrał demo na pvp swiadkiem jest kamileqb1 bo zaatakowal mnie bez zbroi z wlocznia bo sie biliśmy i byl lag i wchodze i patrze kamil mnie walnal raz a ja patrze i nie mam zbroi na sobie. Ale moje ze persew mi zabral, podejrzenia to że ser1234 to monifonik i PeterHollens a MrFaper to chyba persew się dobrali 2 co nie znają regulaminu bo posiadają multikonta i daje im kase na itemy i co taki swiętoszek hahah.


Dzisiaj z ciekawosci sprawdziłem ser1234 bo mi dal bana na ip ale mi jego nick wszedl i patrze on ma 100000000000000000000 kasy niedorzeczność ciekawe skad kopiuje i przekazuje jego całęj bandzie a sam tylko umie dawac muty siedzi na vanishu gracze do niego piszą a on nie reaguje.

Dzisiaj nie mialem jedzenia i chcialem sobie podexpic na warp jedzenie czekalem 30minut i zaprzeprszeniem gowno nic zadnej swinki ani krowki potem chcialem sobie nabic lvl'a i poszedlem na warp exp tam także pustka ja nie moge co ser zrobil z tym serverem na /warp exp drzewo z glowstonu ja nie moge jakie dziecko.


I co do anonymousjulci mam tylko jedno że broni barana sera1234 a ser mnie zbanował że zabiłem jego lub jego kolege monifonik ale okazało się że ser sam ma czity więc co zdegradujecie go?? a najlepiej zbanowac on ma ze 100000milionow.



ser zmienia każdy warp dodanie jakies płotki doniczki i itp..
nie mam ochoty juz pisac.
Oceny: panda1234 (+1)
04-26-2014 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
Odp: ser1234 juniormod hah
Weź no comment. Kasy tyle mam bo mogę. Nikomu jej nie rozdaję. Po prostu koniec tematu. Zawsze trafią się tacy co będą kogoś oskarżać... tu mamy idealny przykład. Dobra niech już wam będzie. PetterHollens to ja. I tylko ten nick jest mój. Na tym koncie sprawdzam czy macie nodusa. z tąd tyle guardianów... pawlo i panda mieli nodusa. Zauważyłem to bijąc się z nimi. I nie chciałem, żeby itemki z gm dostały się wasze ręce. Koniec Tematu. Dziękuję.

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-26-2014 20:01 przez ser1234.)
04-26-2014 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS