Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Mod]LuxarPL
Autor Wiadomość
LuxarPL Offline
Świeżak

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Mod]LuxarPL
Czy posiadasz VIP: Nie ale jeżeli podanie wam się spodoba to mogę go kupić. Vipa na waszym serwerze miałem ok. 3 razy
Twój nick: LuxarPL
Twoje imię: Łukasz
Twój wiek: 16
Jak długo grasz w Minecrafta? : 3-4 lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : 2-3 lata
Jak długo grasz na naszych serwerach? : s1 był jednym z pierwszych serwerów na których grałem. Chciałbym do niego powrócić ponieważ przegrałem tam wiele wspaniałych godzin.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : 3/4h (w zależności od waszych potrzeb)
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Dodanie flagi invincible na spawnie bo można się nieźle uszkodzić xD Mogę się również pochwalić jednak tym że dzięki mnie Vipi nie mogę już brać diaxów itp. z gm ponieważ pisałem na ten temat na forum. Sam parę miesięcy temu miałem enderchest pełen diaxów xD
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Mam dużo czasu, doświadczenie w takich sprawach, jestem ogarnięty, chciałbym zdobyć trochę doświadczenia na waszym serwerze.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Dużo by wymieniać Big Grin Większość komend jest zawarta w essentials, gdybym znał listę pluginów których używacie to mógłbym wam powiedzieć.
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Tak
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: W sumie to nic ale mogę wam podać link do mojego poprzedniego podania. LINK
Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie Wink

PS
Naprawdę nie patrzcie na to że nie mam Vipa. Składałem 2 podania, za każdym razem miałem Vipa. Naprawdę, jeśli podanie będzie dobre to mogę kupić jeszcze raz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2014 20:54 przez LuxarPL.)
05-03-2014 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
[Mod]LuxarPL
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
05-03-2014 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS