Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adam rozdaje przedmioty
Autor Wiadomość
panda1234 Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2014
Post: #1
adam rozdaje przedmioty
Poljant o nicku {MrAdamPro} rozdaje itemy graczom {polak,}i innym za kose i daje im demo set lub excy .A kolega kolaga Adama ma nodusa bo jak sie z nim bilem to mnie na 2 hity zabil !!! i on wiem rze ma nodus bo caly czs biegnie na sprint przed Adamem a on mu nawet nie da ban !!!To co sie am dzieje to skandal !! DZsi spytalem Adama jki ma nr seryjny exc on mi pisz ze 90 a ja mmilem taki sam od jego kolegi !!A jeszcze jak gra ReonXx moderator to jka sie go cosi pyta to on nie odpisuje na pytania , ale takto nic do niego nie mam . Zrubcie cosi z dymi debilami bo graci sie nie da

reszte nicku jak bendzie czeba to wam podam

pozdrawi runezxPro i vipa serwera s1
05-11-2014 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #2
RE: Admin !!! zobacz !!
nie ReonXx tylko ReloXx Dzięki za zgłoszenie, zajme się tą sprawą. A nie odpisywałem bo pewnie byłem zajęty Smile
(policja nie ma dostępu do itemów za free)


mnie to troche dziwi bo widziałem 2 moje exy nr seryjny 90-, ktoś kopiuje exy. Ja się ta sprawą zajme a jak MrAdam widzi że ktoś ma nodusa i nic jemu nie robi to sie nie nadaje na to stanowisko, będę pilnował ich.


PS: ten kolega adama ma nick polak ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 13:38 przez Relox.)
Oceny: panda1234 (+1)
05-11-2014 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
panda1234 Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2014
Post: #3
RE: Admin !!! zobacz !!
Reszta tych gosci to SANDWICH35 ,Selectin i DanielBP tym kolesiom MrAdamPro kupli excy amulet i sety demo Prosze mu daci dagraa i in many.A mi za to rze pomoglem daci exc z kurym nie dedli. SANDWICH35 to ten co zabil mnie 2 hiyu set demo prosze o odanie itemuw.ReloXx jest czysty i pomaga tylko , że w tedy robil free.

ai polak tak jak muwilem

I polcja nie morze braci udziłu w PvP tak jak to robi MrAdamPro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 14:47 przez panda1234.)
05-11-2014 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #4
RE: Admin !!! zobacz !!
policja nie może zarabiać kasy Smile
A i na pvp normalnie może chodzić.

PS: Administracja nie odpowiada za stracone itemy.
05-11-2014 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Xenadas Offline
Policjant N1
**

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 56 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Admin !!! zobacz !!
Policjant może rozdawać przedmioty . Jeżeli chce , ma tyle przedmiotów i chce się podzielić to nic nie stoi na drodze ...

[Obrazek: ebdc03c48280f.jpg.html]

Skype - gabrieloozz13

TeamSpeak3 - Xenadas

Podobał Ci się mój post ? Zostaw + Smile
05-11-2014 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
panda1234 Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2014
Post: #6
RE: Admin !!! zobacz !!
A włsinie ze nie morze
05-11-2014 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #7
RE: Admin !!! zobacz !!
Kto mówi że nie może ? przecież to są jego itemy, on nie ma nic za free [Obrazek: 81102636_preview_0002044B.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 18:44 przez Relox.)
Oceny: Adamek2 (+1)
05-11-2014 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Xenadas Offline
Policjant N1
**

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 56 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Admin !!! zobacz !!
Dokładnie . Jest gdzieś tak napisane ? Nie więc nie zakładaj więcej takich durnych tematów ... Do usunięcia . Pozdrawiam Smile

/Xenadas

[Obrazek: ebdc03c48280f.jpg.html]

Skype - gabrieloozz13

TeamSpeak3 - Xenadas

Podobał Ci się mój post ? Zostaw + Smile
05-11-2014 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Adamek2 Offline
Policja S1

Liczba postów: 63
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Admin !!! zobacz !!
Ja nie rozdaje itemów koledze o nicku SANDWITCH pożyczyłem włócznie dziś i ma mi ja oddać danielowi nic nie dawalem a selection dałem mu kose bo mi kiedyś dał. A jeśli uważasz że daje jakieś itemy daj dowody. A co do nodusów ten "kolega" polak nwm czy ma nodusa bo z nim nie walcze jeśli zauważe ze ma coś to odrazu go zbanuje. Exa kupiłem od EsentialMods za włócznie wiedz on może coś kopiuje nie wiem. Więc proszę mnie nie oczerniać o takie zarzuty jeśli nie masz jakichś dowodów!. Do Zamknięcia
05-11-2014 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #10
RE: Admin !!! zobacz !!
ja jestem na s4 Smile i na s1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 20:43 przez Relox.)
Oceny: prokokx (+1), Hieroglif (+1)
05-11-2014 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS