Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Policja]Nuxter
Autor Wiadomość
McEggi Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Policja]Nuxter
Czy posiadasz VIP:Niestety nie, lecz planuje kupić.
Twój nick:Nuxter
Twoje imię:Jakub
Twój wiek:15/16
Jak długo grasz w Minecrafta? :Ponad 3 lata.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :Prawie 3 lata.
Jak długo grasz na naszych serwerach? : Półtora roku.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :W południe około 4-6h, gram również nocki po 4-5h.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Chwilowo serwer jest uporządkowany, lecz spotykam się często z sytuacjami, w których widziałem jak gracze wyzywają się, piszą brzydkie słowa i w zwiąsku z tym, chciałbym takich graczy odpowiednio karać lub doprowadzać do zgody.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Uważam, iż dobrze ogarniam graczy i chat na serwerach, znam ortografie oraz interpunkcje, choć zdarzy mi się czasami popełnić błąd. Jestem chwalony przez niektórych graczy na serwerze, co skłoniło mnie do napisania tego podania.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :
World Edit, World Guard, Kick, Ban, Tempban, Mute, Factions, Essentials, iConomy, ClearLag, Jobs, Azrank, Setrank, Authme, Ph, Permissions, MobArena, SurvivalGames, Permissions ex, jail.
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak, pełniłem funkcję Moderator na serwerze Survival + Frakcje, obecnie pełnie funkcję Architekt+op na potężnym serwerze Survival+Frakcje.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Tak, mikrofon, ts3
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Jestem aktywnym graczem, co może potwierdzić wiele osób, w pełni zapoznałem się z regulaminem. Z pewnością znam więcej komend, niż jest napisane wyżej, lecz to są te, które pierwsze wpadły mi na myśl. Jeśli mi się uda, na pewno będę godnie reprezentował Administrację. Jestem aktwyny na Forum. Jeśli potrzeba, mogę płacić składki serwerowe w wysokości od 5zł do 30zł. Myśle, że uda mi się awansować ^.^
Pozdrawiam całą Administrację s4.
05-15-2014 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [Policja]Nuxter
Podanie spk , lecz pół roku napewno nie grasz na serwerze.
Ja tam Cię z raz na serwie widziałem a gram często jak nołlife xD
05-15-2014 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Odp: [Policja]Nuxter
Jestem na tak. Widać, że będziesz ogarniał serwer.

[JuniorMod]ser1234.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
05-17-2014 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [Policja]Nuxter
Zgłoś się do mnie na teamspeak. ts.craftboard.pl
Oceny: Dragonek_123 (+1)
05-20-2014 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Hieroglif Offline
Policja s1.craftboard.pl

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: [Policja]Nuxter
Powiem tak nie widać ciebie w ogóle na serwerze więc jestem na NIE Wink
05-26-2014 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: [Policja]Nuxter
Jednak przyjęty.
Oceny: Dragonek_123 (+1)
05-27-2014 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS