Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jr.mod / Policja / Moderator
Autor Wiadomość
Shadowassasin Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Jr.mod / Policja / Moderator
Witam szanowną administrację, wszelkie rangi i graczy

Mój nick to Shadowassasin, i chciał bym ubiegać się o posadę jr.moda/moderatora/Policji

Historia na serwerze :
Jestem już prawie stałym graczem WARZ.PL waszego serwera, moja historia sięga już 1 rok wstecz jednak wtedy był to tylko sposób zarezerwowania swojego nicku na samym serwerze w jakości "Często" zacząłem przebywać dopiero od 4 miesięcy wstecz i mocno stwierdziłem że jest to serwer który całkowicie upadł, nie mam na myśli tego że jest jakiś słaby ale że osoby które na nim grają cheatują gdy jest to możliwe i odbierają całkowitą bojową atmosferę serwera powodując że jest już on nazywany " Serwerem Cheaterów " mimo że było to fajne miejsce takiego miłego relaksu po Moderowaniu w serwerze mojego znajomego gdzie prawie zbliżałem się do Budowniczego/może nawet Pomocnika Admina musiał zostać wyłączony ze względu na prywatne sprawy Admina Mbestpvp.pl (MarcinaPSP) który do sierpnia będzie je pewnie załatwiać a co dalej z serwerem mi nie wiadomo . Na serwerze przy moim nicku widnieje 98 poziom* co też może sugerować że trochę już tam gram.
Niedawno zgłaszałem problem z magazynami, po długim bo 2 miesięcznym czasie został on naprawiony, widzę że coś w serwerze jest zmieniane ale jest jedna rzecz którą zapomniano zmienić Mentalność Graczy.
*(wciąż gram pisząc to mam 98 poziom ale nie wiem jaki będzie gdy ktoś to przeczyta).

Jakieś głębsze dane :

- Mam 17 lat

-Mój staż doświadczenie :
-----

Posiadam :
-Skype
-Własną stronę która jest w Przerwie technicznej
-Własny sponsorowany serwer z ograniczoną liczbą slotów (do 10 max)
-To już chyba oczywiste że TS3 posiadać muszę

Co uważasz za swoje zadanie na Serwerze WARZ.PL
-Wyłapywanie Osób które nie rozumieją treści zasad "Fer-Play"
-Zgłaszanie pojawiania się błędów które są normalne na serwerach ale uważam, że łatwiej będzie dojść do przyczyny gdy zgłaszać je będzie osoba do której będzie się miało zaufanie (minimalizacja fałszywych alarmów)
-Nick który będzie widoczny na chacie będzie sugerować że należy sie ogarnąć/ta osoba może pomóc a nie fałszywie wprowadzać w błąd

Tak więc możliwe jest że to już koniec podania,
Dziękuję za Uwagę
Shadowassasin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-31-2014 11:12 przez Shadowassasin.)
05-31-2014 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
Jr.mod / Policja / Moderator
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
06-02-2014 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS