Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Maximusa!
Autor Wiadomość
miki199812 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skarga na Maximusa!
Witam.Piszę w sprawie oszustwa jakiego dzisiaj dokonał maximus.Otóż mieliśmy się wymienić amulet boskiej mocy za excalibur.Ja dotrzymałem słowa i dałem pierwszy,lecz on nie wywiązał się z umowy.Proszę screenshotsa jako dowód w któym maximus wyraźnie potwierdza warunki umowy wymiany.Proszę o ukrócenie mu tych oszustw boi to nie pierwszy jego wybryk.Dodam że jego nick to maximus12345 a serwer to s3.craftboard.pl.Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
06-02-2014 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga na Maximusa!
Wymieniacie się na własną odpowiedzialność.
06-03-2014 06:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Xenadas Offline
Policjant N1
**

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 56 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Skarga na Maximusa!
Mieliscie to napisane na papierze ? Podpisywał jakąś umowę czy coś ? Nie baw się w urzędnika . Administracja nie odda nikomu przedmiotów za głupotę , którą zrobicie Smile

[Obrazek: ebdc03c48280f.jpg.html]

Skype - gabrieloozz13

TeamSpeak3 - Xenadas

Podobał Ci się mój post ? Zostaw + Smile
06-15-2014 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kerden97 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 35
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga na Maximusa!
Prokokxie, takie zachowania powinny być tępione! Oszuści czują się bezkarnie, skoro ma dowody to czemu się tym nie zajmiesz. Wiem, że administarcja nie odpowiada za stracone przedmioty, ale to nie w porządku!
07-25-2014 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
julord Offline
Cheater

Liczba postów: 158
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 28 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Skarga na Maximusa!
Zgadzam się. Czemu ma cierpieć przez oszusta jak ma dowody?
07-28-2014 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xc00per Offline
Były GlobalMod s2
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 35 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Skarga na Maximusa!
Wszedzie jest napisane ze wymianiacie sie za wlasna odpowiedzialnosc, to nie jest wina zadnego administratora tylko twoja ze dales sie oszukac, niestety nie wszyscy sa uczciwi ;(
07-28-2014 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga na Maximusa!
Macie wszystko napisane w regulaminie Administracja nie odpowiada za utracone itemy i wymieniacie się na własną odpowiedzialność
/cls.
07-30-2014 05:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS