Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowe Gildie"
Autor Wiadomość
Kjubol Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
"Nowe Gildie"
Witam Smile
Chciałbym, aby na nowej edycji serwera s2.craftboard.pl gildie "nabrały życia". Chodzi o to, aby te gildie nie służyły tylko do sojuszów i "prywatnych gildyjnych chatów". Miło grało by się jak by np. wprowadzono jakieś opłaty za założenie gildii (np.diamenty,perły,szmaragdy itd.)Wiąże się z tym cuboid na daną liczbę kratek (mam na myśli dany obszar dla gildii). Rozgrywkę umiliło by też "wprowadzenie" tnt na serwer. Posłużyło by ono do niszczenia innych gildii oraz do większego zaangażowania się w ZABAWĘ Exclamation. Mam nadzieję, że coś z tego pomysłu wyniknie. Pozdrawiam Smile
Oceny: Wersen (+1)
07-10-2014 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: "Nowe Gildie"
Pomyślimy o tym Smile
Oceny: wikusia666 (+1), Kjubol (+1)
07-11-2014 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wersen Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 99
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 32 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: "Nowe Gildie"
To samo Roocerowi proponowałemBig Grin
Oceny: wikusia666 (+1), Kjubol (+1)
07-11-2014 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kjubol Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: "Nowe Gildie"
Mam nadzieję, że zostanie to wprowadzone i znacznie umili nam (graczom) grę Smile
07-11-2014 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lapis Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 8
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: "Nowe Gildie"
To wprowadzenie oplat za zalozenie to niezbyt moglo sie spodobac zwlaszcza biednym ale pomysl z TNT super
07-14-2014 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kjubol Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 8 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: "Nowe Gildie"
lapis myślę że opłaty też się spodobają Smile
07-15-2014 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wikusia666 Offline
あまりに頻繁に
**

Liczba postów: 191
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: "Nowe Gildie"
Gdyby były opłaty to by nie było by nudno Smile

HeartHeart
07-15-2014 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
beszu Offline
Moderator S2

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: "Nowe Gildie"
Co do tego to mam propozycje Smile Do pluginu factions można wgrać plugin PayInItemsforGuild, jest kompatybilny z factions(wszystkie wersje) a co do cuboidów już ciężej lecz w ustawieniach a dokładnie w folderach mstore\factions_uconf@default\instance.json jest linijka "claimedLandsMax" domyślnie jest ustawione 0(czyli bez limitu). W tej linijce można ustawić w postaci liczby całkowitej chunków, teren który może frakcja zclaimować. Czyli jak ustawimy 6 (6x16=96) i w tedy teren do za claimowania to 96x96 jest to przybliżone do cuboida 100x100. Będzie można ustawić ogłoszenia do graczy żeby uważali mają do zalaimowania tyle i tyle terenu Smile


Pozdrawiam
beszu Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-17-2014 16:06 przez beszu.)
Oceny: Kjubol (+1)
07-17-2014 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
FanFify09 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: "Nowe Gildie"
Wprowadzenie tnt wybuchającego to niezły pomysł dla mnie ale wprowadzenie vipa za gildie albo $ to nienajlepszy pomysł. Jak na serwerze trzeba mieć vipa za gildie to dla mnie robi sie nudno Sad .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-28-2014 19:50 przez FanFify09.)
08-28-2014 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koksu123454 Offline
~~~bezGm~~~

Liczba postów: 158
Dołączył: Jan 2015
Post: #10
RE: "Nowe Gildie"
Chociaż freksy nie robią w gildi na okrągło vip'y to chociarz dobrze
01-31-2015 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS