Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
Autor Wiadomość
MM_sQubany_PL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
Czy posiadasz VIP:Niestety nie ale nie dawno temu mialem.
Twój nick:2hardcores
Twoje imię:Michal
Twój wiek:15
Jak długo grasz w Minecrafta? :3lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :3lata
Jak długo grasz na naszych serwerach? :2 lat i 1/2 roku (1/2 roku uczylem sie na pluginach)
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :4-8 godzin
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Powstrzymac graczy przed uzywaniem wspomagaczy i graczy ktorzy obrazaja innych. Rowniesz moze cos wybudowac na serwerze.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Jestem madry, kulturalny,ogarniety i milym graczem z wielka wiedza i rowniesz moge reklamowac serwer w londynie poniewasz mieszkam w anglii juz 7lat.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :
-essential
-world edit
-world guard
-tim the enchanter
-plotme
-treasurechest
-multiverse
-vault
-minereset lite
-azrank
-permissions (pex)
{Z PEXA UMIEM NAWET ZROBIC RANGE BEZ UZYWANIA PLIKOW SERWEROWYCH., OPROCZ PERMISJI DLA TEJ RANGI)
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak stworzylem swoj serwer, bylem adminem na innych i kilka serwerow proponowalo mi range Technik/HeadAdmin
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Tak posiadam wszystkie 3
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Mam nadzieje ze wasza ogarnieta administracja odpisze i jak pomyslicie ze to nie wystarczy ze ze mna porozmawiacie jak znajdziecie czas ze bym mogl sie z wami zaposnac i rowniesz moze przekonac dalej o role admina/moda/policjanta/globalmod

Jezeli jakis admin ma wadpienia prosze zemna porozmawaic jezeli znajdziecie czas, a i zapomnialem dodac ze mam respekt dla waszego czasu dziekuje.

Zapomnailem dodac ze znam i umiem konfigurowac wiecej pluginow ale byscie sie znudzili czytaniem jeden ktory bardzo dobrze znam to "MyCommands"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 11:17 przez MM_sQubany_PL.)
Oceny: WojtasKamil (+1)
07-13-2014 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Skymen Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 7 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
Moim zdaniem powinien zostać policja na próbę bynajmniej, jak się spisze to niech zostanie na dłużej


na s6.craftboard.pl brakuje pomocy

Daj Diaxa!


HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart


AngelAngelAngelAngelAngel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 12:36 przez Skymen.)
Oceny: MM_sQubany_PL (+1)
07-13-2014 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wertek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
Zgadzam się z podaniem to bardzo dobry administrator serwerow minecraft,ogarnia komendy ,mily dla graczy, polecam<3<3
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
07-13-2014 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MM_sQubany_PL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
(07-13-2014 13:07)wertek napisał(a):  Zgadzam się z podaniem to bardzo dobry administrator serwerow minecraft,ogarnia komendy ,mily dla graczy, polecam<3<3
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

Dzieki ci bardzo wertek
07-13-2014 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
WojtasKamil Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
[font=Arial][size=medium]Polecam tego goscia widzialem na jednym serwerze jak ogarnia komendy i wyczynia z nich cuda.
Gartulacje ze sie odwarzyles.





TongueTongueTongueTongue
07-13-2014 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MM_sQubany_PL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
(07-13-2014 13:46)WojtasKamil napisał(a):  [font=Arial][size=medium]Polecam tego goscia widzialem na jednym serwerze jak ogarnia komendy i wyczynia z nich cuda.
Gartulacje ze sie odwarzyles.





TongueTongueTongueTongue

Dzieki kamil , mam nadzieje ze gra na s6 jest mila I jak jest jakis problem napisz mi I sprobuje go naprawic

(07-13-2014 13:46)WojtasKamil napisał(a):  [font=Arial][size=medium]Polecam tego goscia widzialem na jednym serwerze jak ogarnia komendy i wyczynia z nich cuda.
Gartulacje ze sie odwarzyles.





TongueTongueTongueTongue

Dzieki kamil , mam nadzieje ze gra na s6 jest mila I jak jest jakis problem napisz mi I sprobuje go naprawic

(07-13-2014 12:34)Skymen napisał(a):  Moim zdaniem powinien zostać policja na próbę bynajmniej, jak się spisze to niech zostanie na dłużej


na s6.craftboard.pl brakuje pomocy

Daj Diaxa!


HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart


AngelAngelAngelAngelAngel
Dzieki spymen is sadze ze to dobry system!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2014 15:27 przez MM_sQubany_PL.)
07-13-2014 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DoctorHeaL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
Jestem Tez na tak To Swiety Admin On Czuje ze Ktos ma nodusa itp Polecam Go Bardzo Dobry Admin!


HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
!
07-13-2014 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MM_sQubany_PL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
(07-13-2014 17:13)DoctorHeaL napisał(a):  Jestem Tez na tak To Swiety Admin On Czuje ze Ktos ma nodusa itp Polecam Go Bardzo Dobry Admin!


HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
!

Dziekuje ci bardzo DoctorHeal!
07-13-2014 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MM_sQubany_PL Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
A przepraszam droga amdinistarcjo ale ostatnio ts mi sie zepsul i narazei mi skype tylko dziala a wiec jak byscie chcieli zebym z wmai pogadal prosze zadzwonic albo napisac na moj skype mm_squbany_11
07-16-2014 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Cutto Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Podanie 2hardcores na admina/moderatora/policjanta/globalmoda S6.CRAFTBOARD.PL
Jestem na Nie On Jest okropny To naj gorszy Admin
08-06-2014 03:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS