Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Na Policjanta
Autor Wiadomość
piekarz214 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Wink Podanie Na Policjanta
Czy posiadasz VIP:Posiadałem ale sie skończył
Twój nick:piekarz214
Twoje imię:kuba
Twój wiek:15
Jak długo grasz w Minecrafta? :Od wersji Alpha.
Co już zrobiłeś dla Naszego Serwera?:Pomagam nowicjuszom. w podstawowych pytaniach. i nic więcej bo nie mam ku temu stosownych uprawnień.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :Około 3 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? :rok.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :5 - 9 godz.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Dla mnie serwer jest idealny Smile
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :iż dogaduję sie z graczami i chętnie pomagam innym w problemach.Zachowuję zasady ortografii.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : ClearLag
Factions
Paintball
SurvivalGames
WarpSigns
ColoredSigns
AZRank
AuthMe
ChestShop
Essentials
WorldEdit
WorldGuard i wiele innych jak będzie trzeba mogę wypisać
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak.
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Posiadam Skype Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Pozdrawiam całą ekipę craftboard! Smile
07-27-2014 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
HR_STAFF Offline
Świeżak

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie Na Policjanta
Podanie Na Policjanta Czy posiadasz VIP:Nie ale mogę zakupić Twój nick:HR_STAFF Twoje imię Damian Twój wiek:14 Jak długo grasz w Minecrafta?:Około od 2 lat Co już robiłeś dla naszego serwera?:Pomagałem nowym graczom
Jak długo grasz ogólnie na serwerach?:2 lata Jak długo grasz na naszych serwerach?:Rok Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera:5:7 godz Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Dla mnie serwer jest idealny Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany?:Gdyż dogaduje się z graczami i zachowuje zasady ortografii Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : ClearLag Factions,Paintball,SurvivalGames,WarpSigns i wiele innych Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi]:Tak Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype:Posiadam Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Prosze o pozytywne rocpaczenie Pozdrawiam
09-08-2014 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DianaGaymer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Podanie Na Policjanta
Cytat:Czy posiadasz VIP:Tak
Twój nick:Hacker_is_back
Twoje imię:Maciek
Twój wiek:15
Jak długo grasz w Minecrafta? :5
Co już zrobiłeś dla Naszego Serwera?Pomagam wszyskim z serva
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :4
Jak długo grasz na naszych serwerach? :3
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :4 godziny
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Dlamnie Serwer jest idealny
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Dogaduje się z graczami i pomaczam w problemach
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :Komend znaw wystarczająca żeby być Policjantem Smile

Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Tak posiadam
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:[size=small]Myślę że jestem w stanie zaoferować wiele czasu oraz chęci Smile

Cytat:Czy posiadasz VIP:tak
Twój nick:Hacker_is_back

Twoje imię:Maciek
Twój wiek:15
Jak długo grasz w Minecrafta? :5



Cytat:Czy posiadasz VIP:tak
Twój nick:Hacker_is_back
Twoje imię:Maciek
Twój wiek:15
Jak długo grasz w Minecrafta? :5 lat


Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :2 lata
Jak długo grasz na naszych serwerach? :Rok
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :4 godziny
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Dlamnie serwer jest idealny
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Jestem uczciwy i miły dla graczy
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :Znam WorldEdit,WorldBordel,Automessage,AZrank,ChestShop,Factoins
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Tak Posiadam
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Pomagam innym i mam nadzieję że razem z administrasrą usprawnimy działalność serwera. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-25-2014 20:19 przez DianaGaymer.)
10-25-2014 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
stiw444444 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Podanie Na Policjanta
mam vipa mam zelazne eq prot4 mam exa mam 13 lat gram 6 lat na serwie prosze dajcie mi policjanta

jak mozna 2 wpisac a jak nie to sorka i jeszcze zapomnialem wspomiec ze mam wszystkie amulety mam boskie bronie zam yotubera polskiegopingwina ma 22 lata mieszka w warszawie w qubulnie to jest miejscowosc gra w happy wheels, minecraft,cleverbota, i zapomnialem ale plissssssssssssssssss dajcie mi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-28-2014 19:13 przez stiw444444.)
10-28-2014 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
EmilkaM89 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Podanie Na Policjanta
Cytat:Czy posiadasz VIP:nie
Twój nick:EmilkaM89
Twoje imię:Emilka
Twój wiek:13
Jak długo grasz w Minecrafta? :3 lata
Co już zrobiłeś dla Naszego Serwera? dawałam różnym osobom rzeczy
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :1,5 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? :1,5
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera :5 godz.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : ten server jest idealny dla każdegoSmile
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : będę mówiła po kolei i będę graczą pomagała
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : Komęd znam bardzo dużo akurat żeby być
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :tak
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : posiadam skype
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Server jest fajny poprostu mi się podoba i lubie ludzi któży na nim grająSmileBig Grin
11-07-2014 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
cap0vit0 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Podanie Na Policjanta
siema jestem ogarnięty mam 16 lat z doświadczeniem gram w minecraft 4 lata nazywam się Maciek Kowalski bardzo uwielbiam minecraft jestem świetny w parkurach i mam już od innych zaufanie na serwerze N1.CRAFTBOARD.PL mam tez dobra reputacje na serwerze minefox.pl ogólnie bardzo chce dołączyc do policjantów
11-22-2014 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
veldio Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Podanie Na Policjanta
siema jestem veldio mam vipa lubię pisać i być posłusznym administracji servera bardzo chciał bym być policjantem mam nadzieje że przeczytacie to i bende policjąWink

zapomniałem zawsze pomagam potrzebującym
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-27-2014 16:29 przez veldio.)
11-27-2014 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Selectings Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Podanie Na Policjanta
Hahahah co za nooby Smile
02-02-2015 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Podanie Na Policjanta
Cześć jestem fajny i znam Piłkarzy światowej klasy futbolu . Byłem z nimi w Mc'Donaldzie , mam ich autografy .
Bardzo proszę o policje mam exca i demo secik. Dziękuje xd










PS. TROLL xdd

(10-28-2014 19:09)stiw444444 napisał(a):  mam vipa mam zelazne eq prot4 mam exa mam 13 lat gram 6 lat na serwie prosze dajcie mi policjanta

jak mozna 2 wpisac a jak nie to sorka i jeszcze zapomnialem wspomiec ze mam wszystkie amulety mam boskie bronie zam yotubera polskiegopingwina ma 22 lata mieszka w warszawie w qubulnie to jest miejscowosc gra w happy wheels, minecraft,cleverbota, i zapomnialem ale plissssssssssssssssss dajcie mi

Serwery CraftBoard nie mają 6 lat.

(11-22-2014 17:22)cap0vit0 napisał(a):  siema jestem ogarnięty mam 16 lat z doświadczeniem gram w minecraft 4 lata nazywam się Maciek Kowalski bardzo uwielbiam minecraft jestem świetny w parkurach i mam już od innych zaufanie na serwerze N1.CRAFTBOARD.PL mam tez dobra reputacje na serwerze minefox.pl ogólnie bardzo chce dołączyc do policjantów

Fajnieeee Smile ja też "PJONA" Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2015 21:10 przez RunezPro.)
02-03-2015 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
daniel4321 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Podanie Na Policjanta
Siemka jestem ogarnięty mam 12 lat mam na imię daniel mój nick na serwerze n1.craftboard.pl to daniel4321 umiem budowac z innymi mam zaufanie do serwerów w minecraft pozdrawiam wszystkich proszę o miano policjanta cześć
02-27-2015 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS