Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za niby cheaty Nie ogarniam
Autor Wiadomość
bartek76 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Ban za niby cheaty Nie ogarniam
Dostałem bana za niby cheaty chociaż nic nie mam. To było tak kupiłem sb działke i przez praktycznie cały dzień budowałem patrze wchodzi ReloXx no to tam do budowałem napisałem Narka wszystkim no i wyszłem, potem gracz o nicku SmokingKill bodajże powiedział ReloXxowi na ts albo skype że mam cheaty chociaż to nie prawda, prosze o nwm jakieś dowody czy coś bo ja ReloXxa wgl nie ogarniam zawsze jak on wchodzi że 100 typa robi się 50 z czego nawet zwykli gracze wychodzą prosze o ub albo dowody.
Mój nick: bartek76


Pozdrawiam Smile
07-31-2014 06:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #2
RE: Ban za niby cheaty Nie ogarniam
robi się tyle z tego powodu że jest bardzo dużo cheaterów, jak by nie mieli nic do ukrycia to by się nie chowali. Sprawdziłem cie komendą ncp info,zc okazało się że posiadasz jakieś wspomagacze więc dostałeś bana.
07-31-2014 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
bartek76 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Ban za niby cheaty Nie ogarniam
Nic nie posiadam kupiłem sb dziś ub i tera znowu bana dostałem nie mogę kurwa znowu mam 25 zł stracić sry za przekleństwo ale pieprze s5 s4 s3 s2 s1 Pozdrawiam życze udanej gry.
07-31-2014 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #4
RE: Ban za niby cheaty Nie ogarniam
narazie, przynajmniej jednego cheatera mniej

cls
07-31-2014 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS