Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Kacper2015 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnia 3 sierpnia roku 2014 o godzinie 15:08 wywaliło wszystkich graczy z serwera...weszłem i mnie cofneło robilem z zelaza i zlota bloki lecz ich nie było.znikły! nawet juz zelaza i zlota nie było z tego co miały być bloki! chce je odzyskać 18szt bloków złota i 46 bloków żelaza co więcej! straciłem przez to starożytny kilof.Domagam się natychmiastowego zwrotu!
08-03-2014 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kacper2015 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest ktoś z administracji!?
08-03-2014 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkMary Offline
Banned

Liczba postów: 64
Dołączył: Jul 2014
Post: #3
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może podasz nick w grze? i jakiegoś ss-a że tyle miałeś? poza tym administacja nie odpowiada za stracone itemy
08-03-2014 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kacper2015 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
administracja.to powinna powiadomić graczy! że wszystkich wywali czy coś.Skoro nie wiedziałem że może się tak stać to nie zrobiłem ss.Zresztą pewnie nie tylko mi pewnie to się przydażyło...mój nick Kacper2015.Żądam zwrotu itów.Proszę popytać graczy!!!!!!
08-03-2014 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mateusz1929 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kacper2005 myślenie możę nie było administracji na servie .
08-03-2014 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
julord Offline
Cheater

Liczba postów: 158
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 28 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie dostaniesz swoich itemów bo nie masz.dowodów że je miałeś. Administracja nie odpowiada za utracone itemy. Skąd mamy wiedzieć że nie kłamiesz że je miałeś?
08-03-2014 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kacper2015 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julorl...ty sie nie oddzywaj...kazdy kto był na serwie o godzinie 15:08 został wywalony z serwa.ja też tam byłem.robilem z zlota i zelaza bloki kiedy weszłem spowrotem nie było zelaza i zlota ani bloków! po 2 kopalem przedtem kwarca w kopalni tym kilofikiem schowalem potem do skrzyni i grałem ze Spygirl6.wywaliło ludzi z serwa.Ja straciłem ity niewiem co z resztą

chce odzyskać itemy które znikły! co to joty!!!!!!!!! nawet to żelazo które można wykopać w 10min

i nie jestem Kacper2005, tylko Kacper2015!!!!!!!

;d jeszcze coś...w tym przypadku administracja odpowiada za itemy...to przez nich wywalilo graczy z serwa pewnie.i to przez nich straciłem itemy!

TO SIĘ POWTÓRZYŁO!!!!!!!! dnia 4 sierpnia godzina 11:30-11:50 gracze niemogli wejść na serwa a tych co byli wywaliło...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 10:52 przez Kacper2015.)
08-04-2014 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #8
RE: Problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie spinać się resety były celowe, itemy nie odzyskacie.

zamykam aby spamu nie było
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 12:31 przez Relox.)
08-04-2014 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS