Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na policję, proszę o przeczytanie mojego podania
Autor Wiadomość
Kapiszi Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie na policję, proszę o przeczytanie mojego podania
Czy posiadasz VIP:TAK
Twój nick:Kapiszi
Twoje imię:Wiktor
Twój wiek:14 lat
Jak długo grasz w Minecrafta? :4 lat
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? :4lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? : 4
lat
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : od 6 do 8 godzin dziennie lub wiecej
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? :Zmniejszyć (albo usunąc ich w całości) liczbę chiterów, Graczy reklamujących inne serwery, chciałbum dodać jakieś nowe rozrywki dla graczy serwera. Zmniejszyć liczbę grazy ktorzy lamią regulamin itp. Dla serwera zrobie wszystko!!! N1.SERWERYMINECRAFT.PL to mój ulubiony serwe!!! zrobie dla niego wszystko! bedę staral sie z calych sil byc najlepszą policją (chyba ,że moje podanie awansuje na moda, mam ) lub modernatrem w calym serwerze!!! chociaż i tak prokoxa i persewa nigdy nie zastąpie.Powtarzam Zrobie wszystko dla serwera! barzo proszę o przeczytanie mojego podania. Jestem przekonany ze bede sie starał robić wszystko jak najlepiej. Mam pomysl na nową atrakcje dla graczy i zachceci ona graczy do kupowania vipa, wieć chyba administracj sie to spodoba. Wszystko dla serwera z robie gram na nim codziennie! Czyli bede robil nowe rzeczy dla srwera codziennie! Bedzie na serwerze kultura, mila atmosfea i nie tylko! bedą na nim wszystkie zalety najlepszych sewerów!!
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? :Poniewar, jestem uczciwy, prawdo mówny nie kłamie, bedę sie starał robić wszystko dla serwea,Zrobie wiele rozrywek dla graczy na sewerze co zacheci graczy grania na serwerach craftboard iBede robił wszystko dla serwera, Normalnie wszystko bede na nim robil pozytywnego. A poza tym można mi UFAĆ!!! Każdy gracz vedzie zadowolony!!! Na serio przysiegam bede robil co w mojej mocy aby na serwerze panowała mila atmosfera, kultura i wspaniala zabawa!!!Smile
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :authme,worldedit,worlguard,permissionsex,jail,E​ssentials ,ClearLag,SurvivalGames,CombatLog, na razie tyle sobie przypominam ale znam jeszcze pare tylko nie mogę sobie przypomniec,
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Nie ale napewno sprawdzę sie jak najlepiej jako policja lub globamod na serwerze N1.SRWERYMINECRAT.PL Napewno nidy nie zastapie prokoxa ani persewa i calej administracj bo oni są najlepsi!!! Ale sprawdzę sie jako md czy policja, naprawdę nie klamie, zrobie wszystko dla serwera!!!!!
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype :Posiadam Skype
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego podania , Zrobie wszystko dla serwera !!!!! Normalnie wszystko!!! Pozdr dla Administracji
Gracz Kapiszi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 13:53 przez Kapiszi.)
08-08-2014 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
NieDaszRady Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie na policję, proszę o przeczytanie mojego podania
Mam rozumieć , że grałeś jeszcze na serwerach craftboard kiedy nie istniały ? ... Minecraft powstał w 2009 roku a Pełna wersja wydana w 2011 .
08-08-2014 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kapiszi Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Podanie na policję, proszę o przeczytanie mojego podania
(08-08-2014 13:14)NieDaszRady napisał(a):  Mam rozumieć , że grałeś jeszcze na serwerach craftboard kiedy nie istniały ? ... Minecraft powstał w 2009 roku a Pełna wersja wydana w 2011 .
Mialo byc 5 lat ale klawiature mam zepsuta i co mam zrobic
08-08-2014 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
prokokx Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,032
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 149 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
Podanie na policję, proszę o przeczytanie mojego podania
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
08-08-2014 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS