Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I znow te tabliczki !!!
Autor Wiadomość
Lockiller1996 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 44
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
I znow te tabliczki !!!
Dzisiaj o godzinie 12.03 zakupiłem na warp pvp demoiniczny diaxmentowy helm jednak go nie otrzymałem tylko zwykly diamentowy helm . Helm zakupiłem w tej chwili kiedy wszedł ReloXx na serwer aby jak cos było nie tak bo już nalem takie przypadki wiec dlatego jak on był na serwerze to kupiłem powiedziałem mu o błędzie naprawil go ale nie zwrobil mi $ tylko odeslal mnie tu na forum wiec mysle ze mój porblem zostanie szybko rozwiązany Pozdrawiam Lockiller1996
08-11-2014 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkMary Offline
Banned

Liczba postów: 64
Dołączył: Jul 2014
Post: #2
RE: I znow te tabliczki !!!
Mam ten sam problem , napisałem w grze gdy był reloxx że mam ss-y i ze napisałem o tym na forum i chce zwrotu kasy powiedział że nie zwróci. co to ma znaczyć?
08-11-2014 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #3
RE: I znow te tabliczki !!!
Prawda jest taka, że ReloXx nie pomaga już graczom, bo jest Opiekunem S1 i to bardzo wkurza -.-
Oceny: DarkMary (+1)
08-12-2014 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #4
RE: I znow te tabliczki !!!
Mam pomagać graczą, dawać im kasę ?! Ja te błędy naprawiam po 3 razy dziennie i dalej są. Jak mogę to pomagam ale też pomagają wam policjanci, ale wy zadajecie takie pytania że każdy gracz to wie. Kasa wam będzie oddana ten który (kupił)




PS: Ja mam inne sprawy niż odpowiadać na durne pytania graczy.
08-12-2014 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #5
RE: I znow te tabliczki !!!
Reloxx. Jakbyś miał na tyle dużą wiedzę o SignShop, to byś przestawił te skrzynki i połączył je redstonem na nowo. Bo przeniesienie skrzynki ma duże znaczenie. Tongue
08-14-2014 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
julord Offline
Cheater

Liczba postów: 158
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 28 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: I znow te tabliczki !!!
I po raz kolejny administracja popisała się świetnym robieniem sklepów.
08-15-2014 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #7
RE: I znow te tabliczki !!!
Ark223 napisał(a):Reloxx. Jakbyś miał na tyle dużą wiedzę o SignShop, to byś przestawił te skrzynki i połączył je redstonem na nowo. Bo przeniesienie skrzynki ma duże znaczenie.
Proszę cię Ark, za każdym razem trzeba robić sklep od nowa, to nie jest wina skrzynek więc jak się nie znasz to nie piernicz.
08-15-2014 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Lockiller1996 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 44
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: I znow te tabliczki !!!
ReloXx myślałem ze to tylko kwestia czasu ale okazało się ze nie Sad Jak zakupiłem ten demoniczy diamentowy helm dostalem diax a zabralo mi 50 000$ . Widzialem że napisałeś że kasa będzie oddana . Czekam już prawie tydzień a kasy nie dostałem a jak pisze do policjantow albo do ciebie jak wchodisz na serw to nie odpowiadasz proszę moglbys mi oddac 50 000 $ bo na waszych serwach nie latwo się zarabia i aby zarobić 50 000$ trzeba się niezle nameczyc w kopalni !!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-15-2014 09:03 przez Lockiller1996.)
08-15-2014 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DevilxShadow Offline
[Policja] S1.CraftBoard.PL

Liczba postów: 37
Dołączył: Jul 2014
Post: #9
RE: I znow te tabliczki !!!
Ja to mogę naprawić, bo Signshop akurat ogarniam.. Jednak nie mam permissi do budowania na free i spawnie.
08-15-2014 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Relox Offline
Gracz

Liczba postów: 389
Dołączył: Jan 2014
Post: #10
RE: I znow te tabliczki !!!
to nic nie da, będziesz musiał naprawiać codziennie po 4 razy
08-15-2014 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS